میزگرد نقش روابط عمومی ها در توسعه استان مرکزی برگزار شد

به کار گیری نیروهای متخصص و توانمند در حوزه روابط عمومی، گفتمان سازی در روابط عمومی، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی برای روابط عمومی دستگاه ها و نهادهای مختلف، ارتباط دو سویه و منطقی روابط عمومی ها و رسانه و ارتباط پررنگ روابط عمومی ها با خانه مطبوعات از مباحث مطرح شده در این میزگرد بود.
استفاده و بهره گیری از نیروی های روابط عمومی در حیطه فعالیت های مربوطه و جلوگیری از امور اضافی و انرژی سوزی در این نهاد، آموزش ویژه مدیران در خصوص ارتباط با روابط عمومی ها، به کارگیری خبرنگاران واقعی و توانمند در حوزه رسانه، ضرورت جداسازی خبر از آگهی، انتقاد از پوشش ندادن آیین روز روابط عمومی ها توسط صدا و سیمای شبکه آفتاب، برگزاری نشست های آموزشی ویژه برای خبرنگاران و اجرای آیینی در شان روز خبرنگار از دیگر مباحث بود که در این میزگرد کورد بررسی قرار گرفت.
مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مرکزی، مهدی قاسمی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، حسن رجبی مدیر روابط عمومی شرکت پتروشیمی شازند، زهرا طراوتی مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی، ابوالفضل اعتماد پور مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی، مهدی میرزابابایی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، وحید نواعتقاد مدیر روابط عمومی نیروگاه شازند، ثمین مامقانی مدرس دانشگاه در رشته ارتباطات و روابط عمومی، نیره یوسفی مدیر مسئول روزنامه وقایع استان مرکزی، علی حیدر شاه حسینی رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی و مدیر خانه مطبوعات استان مرکزی و معصومه صفری خبرنگار ایرنا در اراک در این میزگرد حضور داشتند.
مشروح این میزگرد خبری شنبه اول خردادماه سال جاری بر روی سایت ایرنا منتشر می شود.
3005/6012

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «میزگرد نقش روابط عمومی ها در توسعه استان مرکزی برگزار شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X