۷۵۰۰ واحدمسکن مهر فروش اقساطی در زنجان باقی مانده است

به گزارش خبرنگار مهر، سلمان داشاد ظهر چهارشنبه در جلسه شورای مسکن در محل استانداری زنجان، از زمان اجرای طرح مهر تاکنون تعداد ۴۰ هزار و ۴۰۱ واحد مسکونی در استان بااعتبار هفت میلیارد و ۹۱۱ میلیون و ۵۶۸ هزار تومان عقد قرار داد شده است.

وی اظهار کرد: این تعداد واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت و مسکن روستایی و بافت قدیمی و خرید مسکن بوده و از این تعداد ۳۴ هزار و ۲۶۲ واحد فروش اقساطی شده است.

مدیرعامل شعب بانک مسکن استان زنجان گفت: از زمان اجرای طرح مهر تاکنون تعداد ۴۰ هزار و ۴۰۱ واحد مسکونی در استان بااعتبار هفت میلیارد و ۹۱۱ میلیون و  ۵۶۸ هزار تومان عقد قرار داد شده است.

داشاد افزود: کل تسهیلات اعطایی بانک مسکن مدیریت شعب بانک مسکن استان زنجان در بخش مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و بالای ۲۵ هزار نفر، بافت فرسوده شهری و مسکن روستایی از سال ۸۸ تا ۹۴ این میزان بوده است.

وی تاکید کرد: در این راستا کل تسهیلات در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر تعداد سه هزار  ۹۷۱ واحد، شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت ۲۵ هزار و ۵۳۸ واحد، مسکن روستایی ۹ هزار و ۴۹۵ واحد، بافت فرسوده شهری هزار و ۳۷۰ واحد و خرید مسکن مهر ۲۷ واحد بوده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۷۵۰۰ واحدمسکن مهر فروش اقساطی در زنجان باقی مانده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X