مترجمی که در گوش قرار می گیرد!

خیلی از ما در شرایط سختی بوده ایم که محبور بودیم با یک زبان خارجی ارتباط برقرار کنیم ولی مشکل داشتیم. گاهی اوقات خنده مان می گیرد. گاهی اوقات خجالت می کشیم. و گاهی اوقات واقعا مصیبت به بار می آورد! اما به لطف این دستگاه ترجمه که به راحتی داخل گوش قرار می گیرد، روزهای تقلا کردن برای فهمیدن زبان های دیگر کم کم سر می آید.  برترین ها: خیلی از ما در شرایط سختی بوده ایم که محبور بودیم با یک زبان خارجی ارتباط برقرار کنیم ولی مشکل داشتیم. گاهی اوقات خنده مان می گیرد. گاهی اوقات خجالت می کشیم. و گاهی اوقات واقعا مصیبت به بار می آورد! اما به لطف این دستگاه ترجمه که به راحتی داخل گوش قرار می گیرد، روزهای تقلا کردن برای فهمیدن زبان های دیگر کم کم سر می آید. 
این دستگاه که سیستم پیلوت نام دارد و شرکت «Waverly Labs» پشت ایده ساده، درخشان و پیشروی آن قرار دارد، به استفاده کننده اش امکان می دهد که در لحظه یکی از زبان های خارجی را که در گوشش ترجمه می شود متوجه شود. یک اپلیکیشن هم به شما اجازه می دهد زبانی که می خواهید را تغییر دهید. گزینه های شما زبان های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی هستند. قیمت این دستگاه درحال حاضر 129 دلار است. 
مترجمی که در گوش قرار می گیرد!
مترجمی که در گوش قرار می گیرد!
مترجمی که در گوش قرار می گیرد!
مترجمی که در گوش قرار می گیرد!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مترجمی که در گوش قرار می گیرد!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X