اجرای طرح ها و رونق تولید با جذب سرمایه های خارجی

رییس اتاق بازرگانی اردبیل گفت:بسیاری از طرح‌های نیمه تمام دولتی و ایده‌های بکر در بخش خصوصی وجود دارد که درصورت جذب سرمایه های خارجی می‌توانند موجب رونق تولید کشور شوند.


به گزارش شریان نیوز،حسین وثوقی ایرانی رییس اتاق بازرگانی اردبیل   گفت:بعد از برجام هنوز بخش‌های صنعتی و تجاری کشور آمادگی کامل برای ورود به مذاکرات با طرف‌‌‌های خارجی را ندارند زیرا بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های تولیدی کشور شناسنامه ای مطابق با استاندارد های بین المللی ندارند و قابل معرفی به سرمایه گذاران جهانی نیست.

وی در ادامه گفت:بسیاری از طرح‌های نیمه تمام دولتی و ایده‌های بکر در بخش خصوصی وجود دارد که درصورت جذب سرمایه های خارجی می‌توانند در آینده موجب رونق تولید در کشور شوند.

وثوقی ایرانی بیان کرد:در طرح جامعی که پیش بینی کرده‌ایم ،مقرر شده تا هریک از پروژه‌‌های دولتی و بخش خصوصی توسط آنها و با کمک اساتید دانشگاهی و دانشجویان به زبان علمی نوشته شود تا مطابق استاندارهای جهانی قابل ارائه در مذاکرات با طرف های خارجی‌‌‌‌‌‌ باشد.

وی در پایان تصریح کرد:مرکز خدمات سرمایه گذاری در سازمان امور اقتصادی و دارایی هر استان در نظر گرفته شده تا افراد دارای ایده آفرینی و تولید با مراجعه به مراکز طرح های خود را ارائه دهند و از طرفی مشاوره رایگان جهت عملی شدن پروژه‌های تئوری دریافت کنند.

[ منبع این خبر سایت شریان-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای طرح ها و رونق تولید با جذب سرمایه های خارجی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شریان-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X