با عزمی عمومی از کیان شورا دفاع کنیم

به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی شاکری در دویست و پنجاه و هفتمین جلسه شورا، گفت : اخباری از مجلس شورای اسلامی به گوش می رسد که مربوط به سرنوشت شوراها می شود و شورای اسلامی شهر تهران که پرچمداران شوراها است باید وارد عمل شده و از کیان شورا دفاع کند و پرچم مطالبه گری شوراها را به دست بگیرد.

شاکری افزود: باید به صورت جمعی و با یک عزم عمومی کار اساسی صورت گیرد تا در شرایطی که چهارمین دوره شوراها نیز در حال سپری شدن است حقوق جامعه شورایی پایمال نشود.

وی یاد آور شد : در تصویب برنامه ششم و موضوعاتی نظیر تحقق مدیریت یکپارچه و منابع درآمدی شهرداری باید نقطه نظرات شوراها اعمال شود.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب یاد آور شد : دو بال شورا وشهرداری نمایشگاه کتاب امسال را شکل دادند نمایشگاهی که با اسقبال گسترده مردم نیز همراه بود.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «با عزمی عمومی از کیان شورا دفاع کنیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X