یک رکورد تازه: ۲۵ ساعت در واقعیت مجازی - آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی ,[categoriy]

یک رکورد تازه: ۲۵ ساعت در واقعیت مجازی

یک رکورد تازه: ۲۵ ساعت در واقعیت مجازی - آکا

آکاایران: یک رکورد تازه: ۲۵ ساعت در واقعیت مجازی

آکاایران: حتما تا به حال درباره ی کسانی که به دنبال ثبت رکوردهای عجیب وغریب مختلف هستند، چیزهای زیادی خوانده اید. بعضی از این رکوردها با هدف یا برای رساندن پیام خاصی ثبت می شوند اما بعضی دیگر صرفا برای داشتن تجربه های تازه و نشان دادن هواداری از یک محتوای خاص است. برای مثال حتما شنیده اید که افراد زیادی می خواهند رکورد طولانی ترین زمان نشستن پای بازی های ویدیویی را جابه جا کنند. اما درباره ی واقعیت مجازی این یک جریان تازه است.

به گزارش آکاایران: وسترن نباید در طول مدت ۲۵ ساعت هدست را از روی صورت خود برمی داشت.

درک وسترمن (Derek Westerman) کسی است که ادعا کرد می تواند ۲۵ ساعت بی وقفه در فضای واقعیت مجازی به سر ببرد. او به این ادعا عمل کرد و حالا می توانید ویدیویی از تجربه ی تازه ی او را در همین صفحه ببینید.

هدف وسترمن ثبت یک رکورد جدید در کتاب گینس بود. یکی از شروطی که گینس برای ثبت چنین رکوردی تعیین کرد، این بود که در تمام این ۲۵ ساعت فقط از یک بازی استفاده شود. وسترمن بازی «Tilt Brush» را انتخاب کرد که نوعی تجربه ی نقاشی در واقعیت مجازی است.

او درباره ی این انتخابش گفته: “می خواستم چیزی را انتخاب کنم که بیشترین میزان آزادی عمل را به من بدهد و نقاشی سه بعدی به نظرم بهترین گزینه بود.” وسترن نباید در طول مدت ۲۵ ساعت هدست را از روی صورت خود برمی داشت. بنابراین، خوردن، آشامیدن و حتی کارهای ضروری تر را هم باید درحالی انجام می داد که خودش در دنیای واقعی و چشم ها و مغزش در دنیای واقعیت مجازی به سر می برند.

در نهایت به هر زحمتی که بود، این رکورد ثبت شد. وسترمن ۲۵ ساعت بی وقفه در واقعیت مجازی پرسه می زد. البته هیچ معلوم نیست که تا چندوقت دیگر دوباره رغبت می کند سمت این تکنولوژی برود!

[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یک رکورد تازه: ۲۵ ساعت در واقعیت مجازی - آکا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X