بهره برداري از دو طرح عمراني با حضور معاون بنياد مسكن كشور در شازند

مدير كل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مركزي در آيين افتتاح پروژه 10 واحدي مسكن اقشار كم درآمد روستاي اكبرآباد گفت: بنياد مسكن انقلاب اسلامي رسيدگي به مسكن محرومين را در سرلوحه برنامه هاي خود قرار داده است.
محمدرضا رضا فرح افزود: طرح تامين مسكن اقشار كم درآمد علاوه بر اينكه افراد تحت پوشش نهادهاي حمايتي مانند كميته امداد و بهزيستي را شامل مي‌شود، گروه‌هاي ديگري كه تحت پوشش نهادهاي حمايتي نيستند اما از اقشار كم‌درآمد محسوب مي‌شوند را نيز در بر مي‌گيرد كه شناسايي اين گروه‌ها بر عهده بنياد مسكن انقلاب اسلامي است.
وي ساخت و تأمين مسكن اقشار كم درآمد و مسكن شهري با هدف ايجاد واحدهاي مسكوني ارزان‌قيمت و فراهم كردن موجبات اجراي آن با مشاركت، همكاري و خودباوري مردم و دستگاه‌هاي مختلف را از سياست‌هاي بنياد مسكن انقلاب اسلامي بيان كرد:
وي اظهار كرد: زمين 10 واحد مسكن اقشار كم درآمد روستاي اكبرآباد توسط يكي از خيرين اين روستا به بنياد واگذار شده و به هر يك از اين واحدها مبلغ 42 ميليون ريال تسهيلات بلاعوض از اعتبارات بنياد و شبكه خيرين و مبلغ 125 ميليون ريال تسهيلات بهسازي قرض الحسنه پرداخت شده است.
وي اضافه كرد:و براي بهره برداري از اجراي طرح هادي روستاي كيشان نيز مبلغ دو ميليارد و 500 ميليون ريال از محل اعتبارات ملي و استاني هزينه شده است.
وي حضور در مشاركت‌هاي مردمي و حساب 100 امام(ره)، اعطاي كمك بلاعوض نقدي جهت متقاضيان محروم در راستاي خانه‌دار شدن آنان از حساب 100 حضرت امام(ره) ، توزيع تسهيلات وديعه مسكن مستأجرين كم درآمد با همكاري بانك‌هاي عامل، همكاري تنگاتنگ با انجمن خيرين مسكن‌ساز استان و تأمين هزينه‌هاي جاري انجمن، مطالعه و امكان سنجي ساخت مسكن محرومين، صدور سند مالكيت و پروانه ساختماني را از فعاليت هاي بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مركزي برشمرد.
وي خاطرنشان كرد: رفع محروميت در روستاها، اجراي طرح هاي هادي، بهسازي و مقاوم سازي واحدهاي روستايي، بازسازي واحدهاي روستايي خسارت ديده از حوادثي نظير زلزله و سيل و تهيه زمين با هدف ساخت مسكن براي قشر كم درآمد را از ديگر برنامه هاي بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مركزي در سال جاري است.
در مراسم افتتاح اين پروژه ها، معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مركزي، فرماندار شازند و جمعي از مسئولين محلي حضور داشتند.ك
7111/6012

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهره برداري از دو طرح عمراني با حضور معاون بنياد مسكن كشور در شازند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X