بخشي از اراضي استان اردبيل رفع تصرف شد

يوسف خدادادي روز يكشنبه در جلسه افزود: دستگاه قضايي استان در حفظ و صيانت از حقوق بيت المال هيچ محدوديتي ندارد.
او بر لزوم نصب پيام هاي فرهنگي در زمينه نگهداري از منابع طبيعي در مناطق مختلف استان تاكيد كرد و گفت: با هرگونه سهل انگاري در حوزه صيانت از حقوق بيت المال و اراضي ملي و منابع طبيعي به شدت و بر اساس قوانين و مقررات برخورد خواهد شد.
به گزارش ايرنا از روابط عمومي دادگستري اردبيل ، ناصر عتباتي دادستان عمومي و انقلاب اردبيل هم در اين جلسه گفت: اقدامات و راهكارهاي متعددي در زمينه صيانت از بيت المال در دادسراي عمومي و انقلاب اردبيل از جمله تعيين شعبات كشيك ، پلمپ رستوران هاي فاقد مجوز بين راهي در نظر گرفته شده و اقدام مي شود.
رييس كل دادگستري استان اردبيل نيز گفت: آنچه امروزه اتفاق مي افتد و موجب مي شود مشكلات در جامعه بشري فزوني يابد فاصله گرفتن از آموزه هاي ديني و اخلاقي است.
حجت الاسلام محمدعلي قاصدي افزود: هر فردي خود را مزين به صفات ارزشمند اسلامي كند و اخلاق و روش ائمه اطهار (ع) را الگو قرار دهد در هر مسووليت و جايگاهي كه باشد جلوي بسياري از تخلفات را خواهد گرفت.
او اظهار كرد: متاسفانه امروزه شاهد بي توجهي به اين مسايل هستيم و اين بي توجهي در عدم دقت در حفظ حقوق بيت المال ، حقوق عامه مردم ، حقوق خانواده و بسياري ديگر از مسائل نمود پيدا كرده و موجب شده نسبت به حيف و ميل هاي فراوان در بخش هاي مختلف حساسيتي نشان داده نشود.
وي افزود: ترويج آموزه هاي ديني در جامعه و پايبندي به آن موجب مي شود افراد بدون نظارت و كنترل پايبند به قوانين و مقررات بوده در جامعه زندگي پاك و بدون تخلف داشته باشد.
رييس كل دادگستري استان اردبيل گفت: گاهي مشاهده مي شود كم كاري در ادارات ، نهادها و سازمان ها نهادينه شده ولي ما امت پيامبر اكرم (ص) هستيم و بايد تلاش كنيم درك صحيحي از مكتب انبيا داشته باشيم و با احساس مسووليت كار كنيم و نگذاريم كه تبعات كم كاري ها به نظام اسلامي كه ثمره مجاهدت و ايثارگري فرزندان اين مرز بوم است برگردد.
6018/6016

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بخشي از اراضي استان اردبيل رفع تصرف شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X