حبیبی: رجبی چهره شناخته شده‌ای است و ارتباط خوبی با جامعه هندبال خواهد داشت

علیرضا حبیبی رئیس کمیته آموزش فدراسیون هندبال گفت: با توجه به شناخته شده بودن رجبی در هندبال ایران وی مطمئنا ارتباط خوبی را با جامعه هندبال و روسای کمیته آموزش استان‌ها خواهد داشت.

علیرضا حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص انتخاب محمدرضا رجبی به عنوان دبیر کمیته آموزش اظهار داشت: فدراسیون هندبال سال 95 را سال آموزش هندبال نام‌گذاری کرده است و با توجه به اهمیت امر آموزش برنامه‌های خوبی در این سال داریم که برای عملیاتی شدن آنها تلاش خواهم کرد و امیدوارم این روند در سال‌های آینده نیز تداوم داشته باشد.

وی در ادامه افزود: رجبی به عنوان کاپیتان تیم ملی حضور موفقی در تیم ملی و در رده باشگاهی داشت. به علاوه دانشجوی دکترای تربیت بدنی در دانشگاه تهران است و نیرویی است که در تهران حضور دارد و با حضور مستمر خود در فدراسیون امور آموزش را پیگیری می‌کند و از نظر حضور در ورزش قهرمانی و حرفه‌ای سابقه خوبی دارد. با این شرایط به عنوان رئیس کمیته آموزش رجبی را به عنوان دبیر این کمیته به رئیس فدراسیون پیشنهاد دادم و با موافقت مهدوی انتصاب شد. وی در مجموعه کمیته آموزش فعالیت خواهد داشت و کمک خوبی برای آموزش هندبال خواهد بود.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون هندبال تصریح کرد: چارت سازمانی کمیته آموزش تدوین و برای تصویب به دفتر برنامه‌ریزی آموزش وزارت ورزش و جوانان رفته و بعد تصویب مطابق مصوبات وظایف دنبال می‌شود. در پیش‌نویس آیین‌نامه شورای آموزش را در موازات رئیس کمیته آموزش داریم که به دو بخش قهرمانی و همگانی تقسیم می‌شود. در بخش همگانی نمایندگان آموزش و پرورش، دانشگاه، نیروهای مسلح، شهرداری، باشگاه‌ها و وزارت کار حضور خواهند داشت. در بخش قهرمانی هم از خبرگان داوری، مربی‌گری و آموزش در کنار رئیس فدراسیون و رئیس کمیته آموزش حضورخواهند داشت که به موازات کمیته آموزش بحث تصمیم گیری‌‌، ارزیابی و کارشناسی  موارد آموزشی را برعهده دارند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: بعد از آن در چارت سازمانی دبیر کمیته است که دارای دو زیرمجموعه یعنی کارشناس نیازسنجی و طراحی و برنامه‌ریزی و همچنین کارشناسی اجرا، ارزش یابی و نتیجه است. دبیر کمیته آموزش کنترل این قضیه و حضور در جلسات شورای آموزش و تصمیم گیری و هماهنگی با کمیته اموزش هیئت‌های استان‌ها را بر عهده دارد.

حبیبی عنوان کرد: کمیته آموزش به صورت مستقل ایجاد شده به هیئت‌ها نامه زده شده تا روسای کمیته آموزش خود را تا اول خرداد ماه به فدراسیون معرفی کنند و تا هفته آینده 31 رئیس کمیته آموزش استان‌ها معرفی خواهد شد که دست راست ما خواهند بود. با برنامه‌ریزی در سمینارها و نشست با این روسا و نیازسنجی هندبال در استان‌ها برنامه‌ریزی خوبی خواهیم داشت و با توجه به شناخته شدن رجبی در هندبال ایران وی مطمئنا ارتباط خوبی را با جامعه هندبال و روسای کمیته آموزش استان‌ها خواهد داشت.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حبیبی: رجبی چهره شناخته شده‌ای است و ارتباط خوبی با جامعه هندبال خواهد داشت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X