جوانان در بيان عقيده نبايد لكنت زبان داشته باشند

به گزارش ايرنا فتح الله حقيقي روز شنبه در آئين تجليل از معلمان برتر شهرستان دشتي افزود: تحقق اين مهم كه از رسالت هاي آموزش و پرورش است باعث مي شود جوانان روحيه ايستادگي در مقابل قدرت هاي بزرگ را داشته باشند.
وي با تبريك هفته معلم يادآورشد:آموزش جوانان بايد طوري باشد كه قدرت تحمل مخالف را داشته باشند چرا كه بدون تحمل يكديگر امكان حل مشكلات داخلي و خارجي فراهم نمي شود.
معاون استانداري بوشهر اظهارداشت: مهارت افزايي و كارامدي بجاي مدرك گرايي حلقه مفقوده نظام آموزشي است كه راه برون رفت از اين مشكل مكمل ساختن آموزش هاي فني و حرفه اي با آموزش و پرورش است.
حقيقي گفت: توسعه بستر ساز عملي نمودن اقتصاد مقاومتي است كه تهديد ها را نيز خنثي مي كند.
وي با گراميداشت ياد و خاطره شهيد مطهري افزود: مطهري معلمي به معناي واقعي بود كه با داشتن منش و روشي صحيح آثارش هنور هم براي جويندگان علم و دانش قابل استفاده است.
اين مقام مسئول اضافه كرد: توسعه علمي و اقتصادي مبتني بر فناوري اطلاعات محكي براي سنجش توانمندي كشورها محسوب مي شود برهمين اساس دانش آموزان كه سرمايه هاي واقعي جامعه هستند براي تحقق اين مهم تلاش روزافزون كنند.
حقيقي افزود: تربيت چنين جواناني بدون هيچ تعارفي برعهده معلمان است پس همه اقشار جامعه وظيفه دارند در مقابل معلمان نه بعنوان يك كارمند بكله بعنوان جراحان فكري و انديشه جامعه تكريم عملي كنند.
وي با اشاره به دسيسه هاي دشمنان در سيطره ديگر كشورها گفت: جامعه اي موفق است كه با نقشه راه عملي و استفاده از دانش نوين ضمن گام برداشتن در راه توسعه بتواند تهديدهاي دشمن را نيز خنثي و حتي به يك فرصت براي شتاب در توسعه تبديل كند.
6045

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جوانان در بيان عقيده نبايد لكنت زبان داشته باشند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X