آسمان گيلان تا اواسط هفته جاري باراني همراه با كاهش نسبي دماست

مازيار غلامي عصر يكشنبه در گفت وگو با ايرنا بيان كرد: نقشه هاي هواشناسي نشان دهنده گذر جريانات ناپايدار از منطقه است كه بر اين اساس شرايط براي ابرناكي، مه آلود بودن، رگبار باران و احتمال رعد و برق، كاهش نسبي دما، گاهي وزش باد مهياست.
وي آسمان امروز گيلان را نيمه ابري تا ابري، در بعضي نقاط رگبار و احتمال رعد و برق عنوان و براي فردا (دوشنبه) نيز آسمان را قسمتي ابري تا ابري، در بعضي نقاط رگبار و احتمال رعد و برق پيش بيني كرد.
غلامي بيشينه دماي گيلان در شبانه روز گذشته را با 34 درجه سلسيوس مربوط به منجيل و كمينه دما را با 11 درجه سلسيوس مربوط به ديلمان ذكر كرد.
وي گفت: بيشينه و كمينه دماي شهر رشت نيز در شبانه روز گذشته به ترتيب 21 و 16 درجه سلسيوس ثبت شده است.
سرپرست اداره پيش بيني و هشدار اداره كل هواشناسي گيلان، همچنين بيشينه دماي امروز استان را با 23 درجه مربوط به رودبار و منجيل ذكر و كمينه دماي فردا را با 10 درجه مربوط به ديلمان، ماسوله و جيرنده پيش بيني كرد.
7294/2007

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آسمان گيلان تا اواسط هفته جاري باراني همراه با كاهش نسبي دماست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات