انتقاد استاندار مازندران از زير سوال بردن عملكرد دولت

به گزارش خبرنگار ايرنا، ربيع فلاح روز يكشنبه در همايش پاسداشت خدمات ارزنده دولت تدبير و اميد در سالن شهيد آويني چالوس اظهار داشت: برخي افراد با برخورد ناجوانمردانه عملكرد دولت در سطح كشور و منطقه را زير سئوال مي برند.
وي تصريح كرد: چه اقدامي را بايد دولت انجام مي داد كه نداد و دولت تدبير و اميد در مازندران در هر حوزه با توجه به شرايط كشور كارنامه قابل قبولي دارد.
وي خاطرنشان كرد: تبديل تورم 45 درصدي به تك رقمي يك ارزش در اقتصاد مقاومتي محسوب مي شود كه اگر آن روند ادامه پيدا مي كرد كشور دچار دشواري زيادي مي شد.
وي با اشاره به سخنان رهبري كه مذاكره كنندگان را سربازان واقعي نظام و مجاهد ناميد افزود: برخي با بيان مسايل عوام فريبانه به كار بزرگي كه بيش از 12 سال كشور درگير آن بود و عملكرد شبانه روزي تيم مذاكره كننده در موضوع برجام را خدشه وارد مي كنند.
استاندار مازندران ادامه داد: مردم عملكرد دولت را متوجه شده و خودشان در باره اين عملكرد قضاوت مي كنند .
وي با اشاره به برگزاري انتخابات اخير گفت: انتخابات اخير به صورت عادلانه و شرافتمندان برگزار شد و حتي يك مورد شكايت از برگزاري انتخابات در منطقه نداشتيم.
ربيع فلاح خاطرنشان كرد: اين درحالي است كه در دوره هاي قبل، حوزه هاي انتخابيه و صندوق زيادي ابطال مي شد و اين يك ارزش است كه رهبري فرمود كه هر راي حق ناس است و چرا بازخواني نمي شود و به مردم گفته نمي شود.
وي تصريح كرد: دولت درانتخابات بدون در نظر گرفتن جناح به دنبال حضور حداكثري مردم بود و استان مازندران رتبه نخست بين استانهاي بالاي واجدين بيش از 2 ميليون نفري با يك ميليون 650 هزار راي دادند را بدست آورد.
فلاح اظهار داشت: دولت اعتدال به دنبال توسعه متوازن است و در اين راستا با همگان حتي مخالفان دولت همكاري دارد تا با همدلي و همزباني بيش از پيش شاهد شكوفايي كشور باشيم.
وي با اشاره به قابليت هاي مازندران افزود: اين استان با دارا بودن ظرفيت هاي بندري، كشاورزي، صنعتي و با چند ميليون گردشگر مي تواند رشد 100 درصدي را داشته باشد.
استاندار مازندران با تسليت شهداي اخير مدافع حرم ، آنان را قهرمانان ايران اسلامي دانست و گفت: شهدا براي ما پيام دارند كه نبايد يك محله آلوده داشته باشيم و با مديريت مناسب از سوي خدمتگذاران مردم تمامي استان پاكسازي شد.
دبير اين همايش نيز گفت: عده اي رسالت دارند تا خدمات دولت و شيريني آن براي مردم مشخص نشود و در اين راستا يا موفقيت هاي صورت گرفته را كمرنگ جلوه مي دهند يا وانمود مي كنند كه اتفاقي نيفتاده است.
طهمورث مختاري افزود: حتي رسانه ملي نيز كه رسالت اطلاع رساني دارد در اطلاع رساني و بازتاب خدمات دولت با مشكلات و موانع مواجه است كه تنها راه آگاه كردن مردم در اين حوزه منجر برگزاري اين همايش هاي مستقيم چهره به چهره مي شود.
دراين همايش در وصف شهداي مظلوم مدافع حرم نوحه خواني و كليپ پخش شد.
/1295/ 1602/6097

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقاد استاندار مازندران از زير سوال بردن عملكرد دولت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X