راهبرد سازمان بيمه سلامت در سال 95 توانمندسازي مردم است

به گزارش خبرنگار ايرنا، محمدجواد كبير روز يكشنبه در جلسه شوراي هماهنگي اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان كه در اداره كل بيمه سلامت كرمانشاه برگزار شد؛ افزود: براي تحقق راهبرد سازمان در سال 95 بايد به سمت يك بيمه كارآمد برويم.
وي، ويژگي هاي بيمه كارآمد را انباشت منابع و داشتن اختيار و اقتدار، پيروي از سياست هاي توليت نظام سلامت، انجام خريد راهبردي، اصلاح نظام پرداخت و تقويت و فراگيري نظام پايش ارزشيابي عنوان كرد.
كبير اظهار داشت: در بيمه سلامت چهار اصل حفاظت مالي از مردم در برابر هزينه هاي سلامت، پوشش بيمه همگاني براي همه شهروندان، دسترسي يكسان و بهره مندي عادلانه بيمه شدگان از خدمات بيمه سلامت و تضمين كميت و كيفيت خدمات بيمه سلامت بايد انجام شود.
مديرعامل بيمه سلامت، با اشاره به آغاز طرح بيمه سلامت كشور در سال 93 گفت: 11 ميليون نفر از جمعيت كشور در اين سال تحت پوشش بيمه سلامت قرار گرفتند كه 86 درصد آنها حاشيه نشين شهرها بودند.
وي اضافه كرد: 91 و هفت دهم درصد اين جمعيت درآمد ماهيانه كمتر از 10 ميليون ريال دارند و 75 درصد نيز درآمد كل خانوار آنها كمتر از 10 ميليون ريال است.
كبير، در ادامه گفت: كرمانشاه نماد مقاومت در برابر زورگويي و ظلم است چرا كه اين استان پذيراي رزمندگان در زمان جنگ بود و به قول مقام معظم رهبري كرمانشاه در خاطره همه مانده است؛ لذا با اين پشتوانه بايد براي توسعه آن به عنوان استان محوري غرب كشور كاري كرد.
7457/8066

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راهبرد سازمان بيمه سلامت در سال 95 توانمندسازي مردم است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X