جدیدترین آمار تولید خودرو

وزارت صنعت اعلام کرد: در فروردین ماه سال جاری، تولید انواع خودرو به ۶۰هزارو ۲۵۰ دستگاه و تولید خودروهای سواری به ۵۶ هزارو ۴۱۵ دستگاه رسید.

به گزارش مهر، وزارت صنعت، معدن و تجارت گزارش داد: در فروردین ماه سال ۹۴ بیشترین خودروهای سواری تولید شامل شامل پراید به تعداد ۷هزارو ۲۷۷دستگاه؛ پژو ۴۰۵ به تعداد ۷ هزارو ۹۶۹دستگاه؛ پژو پارس به تعداد ۷ هزارو ۳۰ دستگاه؛ پژو ۲۰۶ به تعداد ۶هزارو ۲۴۷دستگاه؛ سمند به تعداد۴هزارو ۷۱۸دستگاه؛ تیبا X۲۰۰به تعداد ۴هزارو ۳۱۳دستگاه؛ مونتاژ پراید به تعداد هزارو دستگاه؛ JAC و لیفان به تعداد یک هزارو۴۶۵دستگاه؛ پراید نسیم و صبا به تعداد ۲هزارو ۲۱۲دستگاه؛ پراید دو گانه سوز به تعداد یک هزارو۷۹ دستگاه؛ MVM به تعداد ۲هزارو ۷۷۷دستگاه؛ محصولات رنو به تعداد ۲هزارو ۷۵۶دستگاه و تندر ۹۰ به تعداد ۲ هزارو ۲۲ دستگاه تولید شده است.

در فروردین ماه سال جاری همچنین به تعداد ۷۱۳ دستگاه پارس تندر؛ ۹۳۱ دستگاه دنا؛ رانا به تعداد ۹۲۹دستگاه؛ برلیانس به تعداد ۶۰۷ دستگاه؛ سراتو به تعداد ۶۲۷دستگاه؛ تیبا دو گانه سوز X۲۰۰به تعداد ۳۰دستگاه؛ B۹۰به تعداد ۸۷۸ دستگاه؛ ‌ آسا B۵۰, ۵۰ F به تعداد ۲۳۰دستگاه؛ تیبا x۱۰۰به تعداد ۱۶۶دستگاه و مزدا ۳به تعداد ۱۷۲دستگاه تولید شده است.

در فروردین ماه سال جاری به تعداد ۲هزارو ۸۶۷دستگاه وانت؛ بالغ بر ۸۶۴ دستگاه کامیون؛ به تعداد ۷۱ دستگاه اتوبوس و بالغ بر ۳۳دستگاه مینی بوس تولید شده بود.

[ منبع این خبر سایت الف-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جدیدترین آمار تولید خودرو» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X