ناطق نوری: رئیس فدراسیون جهانی نظر مساعدی روی ایران دارد

ناطق نوری: رئیس فدراسیون جهانی نظر مساعدی روی ایران داردبه گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان رئیس فدراسیون جهانی بوکس و رئیس فدراسیون بوکس ایرن با هم دیدار داشتند.
در دیداری که با رئیس فدراسیون جهانی بوکس آماتور داشتید چه قدم هایی در این زمینه برداشته شده و قرار است چه حمایت هایی از طرف فدراسیون جهانی برای ایران صورت بگیرد؟
برای کسب سهمیه و هم از نظر اجرایی با رئیس فدراسیون جهانی مفصل صحبت داشتیم و خوشبختانه نظر مساعدی دارد، بنده هم عضو کمیته جوانان هستم وهم عضو جمعیت بوکس، البته این عضویت لغو شده است و وی قول داده اند که این مسئله را حل و فصل کنند . 
قرار شد که ما ارتباط بیشتری با فدراسیون جهانی بوکس داشته باشیم و مسابقاتی را به کشور ما پیشنهاد دادند هم داخلی و هم بین المللی و آسیایی که البته باید ابزار شرکت در این مسابقات فراهم شود . 
ما می خواهیم که این مشکلات از سر راه برداشته شود و تمایل بچه ها بیشتر شود البته بوکس آماتور بوکس تکینیکی است یعنی در اصول دفاع فردی است و انتظار داریم که صدا و سیما سهم خودشان را اجراء کنند و جوانهایمان وقتشان به بطالت نگذرد. 
مهمترین دستاورد حضور رئیس فدراسیون جهانی بوکس آماتور در کشور ما چه بود و شما چگونه سعی کردید بهترین بهره برداری را از این حضور داشته باشید ؟
قرار بر این شد که در برنامه های آینده حضور داوران در مسابقات لحاظ شود و این مسئله هم برای ارتقاء داوری موثر است و هم برای جلوگیری از ضایع نشدن حق ورزشکاران ما در رقابت های آینده. 
فکر می کنید بیشترین مشکل ما درون مرزی است تا فرامرزی ؟
 تاکنون که اینگونه بوده و همین است و دیگران بیشتر ما را قبول دارند تا داخل! امیدورام این پرده های ابهام کنار روند و  شاهد توسعه در این ورزش باشیم.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ناطق نوری: رئیس فدراسیون جهانی نظر مساعدی روی ایران دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X