معلمان نمونه در ساوجبلاغ تجليل شدند

به گزارش ايرنا ، فرماندار ساوجبلاغ دراين آيين گفت: ايجاد روحيه تفكر و خلاقيت، آموزش علم روز و آموزه هاي ديني و ايجاد احساس امنيت و آرامش در دانش آموزان از وظايف خطير و سنگين معلمان است.
ابوالقاسم پاليزگير گفت : تكريم معلمان وظيفه همگاني است و معلمي جلوه اي از ارزش هاست ، زيرا بيداري و آگاهي جامعه مرهون زحمات و تلاش هاي معلمان است.
وي گفت: امروز جوانان ما در معرض تهاجم همه جانبه دشمنان و بويژه تهاجم فرهنگي قرار دارند و اين امر از مسئوليت هاي خطير آموزش و پرورش است.
رئيس آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ ضمن گراميداشت ياد شهدا وشهيد مطهري به بيان نقش و جايگاه معلم و تأثير گذاري آن در تربيت نسل آينده ساز مملكت پرداخت و اظهار داشت: امروز دست اندركاران جامعه دست ساخته و دستاورد معلمان و آموزش و پرورش هستند و اين نشان دهنده نقش و اهميت آموزش و پرورش در سازندگي جامعه است.
عيسي بابالو افزود: جامعه توسعه يافته وپيشرفته ،مستلزم معلمان فرهيخته مي باشد.
وي تصريح كرد: معلمان با ايجاد محيط سالم وامن براي دانش آموزان قانون طبيعي وراثت را كه به موجب آن مشكلاتي براي برخي دانش آموزان بوجود آمده را تغيير داده و آنهارا به راست هدايت مي نمايد.
وي گفت: در گذشته به آموزش و پرورش باديدگاه هزينه اي مي نگريستند اما در سالهاي اخير اين ديدگاه به سرمايه اي تغيير يافته است و به اين نتيجه رسيده اند كه هركسي كه بيشترين سرمايه را در آموزش وپرورش نمايد سود بيشتري عايدشان خواهد شد.
وي بيان داشت : امروزه دشمنان ما با جنگ نرم كشور ما را تهديده كرده و از طريق تهاجم فرهنگي سعي بر ورود انحرافات در ميان جوانان ما دارند و اين امر وظيفه معلمان را خطيرتر كرده است.
وي گفت: سال گذشته در شهرستان ساوجبلاغ سه راهكار برنامه محوري ، قانون گرايي و اخلاق مداري اجرايي شده است.
وي اظهار داشت: در شهرستان ساوجبلاغ سه هزار معلم و47 هزاردانش آموز وجود دارد اما با اين حال باتوجه به گذراندن سخت ترين دوره مالي 100 صفحه گزارش عملكرد داشته است.
6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معلمان نمونه در ساوجبلاغ تجليل شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X