اولين نشست شورای عالی ورزش

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ؛ برگزاری شورای عالی ورزش با حضور هيئت های ورزشی به صورت ماهانه از مصوبات اين جلسه بود .

استاندار قزوين در اين جلسه گفت : لازم است ابتدا طرحها و برنامه های ورزشی دركارگروه كارشناسی  و بعد در شورای عالی ورزش مطرح و مصوب شود .

فريدون همتی همچنين ، توجه به ورزش های بانوان ، ورزش های هفتگی ، كهنسال ، محلات  و روستا ها و همچنين  ساماندهی هيئت های ورزشی در شهرستان ها را مهم و ضروری دانست .

وی پراكنده بودن ورزش استان و عدم استفاده بهينه از امكانات و ظرفيت های استان را عمده ترين مشكل ورزش استان بيان كرد .

استاندار ، جمع آوری اطلاعات از امكانات ورزشی استان و برنامه ريزی برای استفاده از آنها را خواستار شد .

مشاور عالی و رئيس شورای مشاوران استاندار قزوين هم در اين جلسه پيشنهاد داد تا در امور ورزش استان ، يك چشم اندازبلند مدت ، ميان مدت و  كوتاه مدت ترسيم و بر اساس آن برای اجرای طرحها  برنامه ريزی شود.

محمد باقر كشفی  ،ظرفيت های استان را فرصتی مناسب برای برگزاری و توسعه ورزش های هوايی و زمستانی بيان كرد .

وی افزود : اجاره دادن مجموعه  ورزشی 15 هزار نفری در قزوين به تيم ها ی خارج از استان می تواند بخشی از مشكلات را حل كند .

مشاور عالی و رئيس شورای مشاوران استاندار قزوين افزود: توجه و سرمايه گذاری در ورزش های بومی و محلی استان می تواند باعث برند شدن استان قزوين شود .

 مدير كل ورزش و جوانان استان قزوين هم در اين جلسه گفت : شورای عالی ورزش می تواند در همگام سازی همه دستگا های اجرايی در تبيين و اجرای برنامه ها موثرباشد .

مشهدی آقايی ، تشكيل ستاد بازیهای المپيك ، اولين المپياد ورزشی نوجوانان ، ميزبانی برای مسابقات كشوری و ساماندهی ورزش های همگانی  را از جمله طرحهای امسال بيان كرد .

انتهای پيام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اولين نشست شورای عالی ورزش» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X