جشنواره فرامرزی مطبوعات موجب افزایش همدلی مردم ایران و عراق می شود

حیدر جاسم محمد روز سه شنبه در رابطه با برگزاری جشنواره فرامرزی مطبوعات اظهار کرد: برگزاری چنین جشنواره هایی در شرایط کنونی بسیار مهم و ارزشمند است و باعث اتحاد کشورهای اسلامی به ویژه دو کشور همسایه و هم مرز ایران و عراق می شود.
وی گفت: در حال حاضر که اکثر صاحبان قدرت دردنیا به دنبال از بین بردن اتحاد و امنیت در کشورهای اسلامی هستند برگزاری چنین جشنواره هایی باعث اتحاد این کشورها می شود و دست صاحبان قدرت را از کشورهای اسلامی کوتاه می کند و باید در مقابل اشغالگری های آنها با اتحاد و وحدت کلمه مقابله کرد.
وی افزود: برگزاری این جشنواره ها برای پیشبرد جایگاه مطبوعات و رسانه و شناخت حوزه رسانه ای آن منطقه و تقویت نقاط قوت 2 کشور و در اولویت قرار دادن برنامه های توسعه بسیار مفید و موثر است و باعث افزایش روابط هر چه بیشتر 2 کشور می شود.
معاون استاندار واسط با تقدیر از دست اندر کاران این جشنواره و میزبانی بسیار خوب استان ایلام گفت: امیدواریم شاهد برگزاری هر چه بیشتر این جشنواره ها برای تبادل فرهنگ و اطلاعات 2 کشور باشیم و کشور عراق نیز بتواند میزبان چنین جشنواره هایی باشد.
7180/6034 /1596

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جشنواره فرامرزی مطبوعات موجب افزایش همدلی مردم ایران و عراق می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X