جشنواره فرامرزی مطبوعات موجب افزایش همدلی مردم دو کشور می شود

حیدر جاسم محمد در رابطه با برگزاری جشنواره فرامرزی مطبوعات اظهار کرد: برگزاری چنین جشنواره هایی در شرایط کنونی بسیار مهم و ارزشمند است و باعث اتحاد کشورهای اسلامی به ویژه 2 کشور همسایه و هم مرز ایران و عراق می شود.
وی گفت: در حال حاضر که اکثر صاحبان قدرت دردنیا به دنبال از بین بردن اتحاد و امنیت در کشورهای اسلامی هستند برگزاری چنین جشنواره هایی باعث اتحاد این کشورها می شود و دست صاحبان قدرت را از کشورهای اسلامی کوتاه می کند و باید در مقابل اشغالگری های آنها با اتحاد و وحدت کلمه مقابله کرد.
وی افزود: برگزاری این جشنواره ها برای پیشبرد جایگاه مطبوعات و رسانه و شناخت حوزه رسانه ای آن منطقه و تقویت نقاط قوت 2 کشور و در اولویت قرار دادن برنامه های توسعه بسیار مفید و موثر است و باعث افزایش روابط هر چه بیشتر 2 کشور می شود.
معاون استاندار واسط ربا تقدیر از دست اندر کاران این جشنواره و میزبانی بسیار خوب استان ایلام گفت: امید واریم شاهد برگزاری هر چه بیشتر این جشنواره ها برای تبادل فرهنگ و اطلاعات 2 کشور باشیم و کشور عراق نیز بتواند میزبان چنین جشنواره هایی باشد.
7180/6034

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جشنواره فرامرزی مطبوعات موجب افزایش همدلی مردم دو کشور می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات