ربیعی: بیش از 11 میلیون نفر تحت پوشش بیمه درمانی قرار گرفته اند

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، علی ربیعی روز یكشنبه در همایش فرایند قانونگذاری- الزامات و راهكارها گفت: وزارت خانه كار ،تعاوت و رفاه اجتماعی دارای بخش ها و شوراهای برجسته و مهمی است كه از این میان می توان به چهار شورای رفاه، اشتغال، بیمه درمانی و هیات امنای صندوق های اجتماعی اشاره كرد كه در این شوراها مسائلی همچون آسیب های اجتماعی، فقر، بیكاری و شرایط آتی صندوق های اجتماعی مورد بررسی قرار می گیرد.
وی با تاكید بر این كه وزارت كار، تعاون و رفاه اجتماعی، وزارت عدالت و توسعه اجتماعی است، اظهار داشت: این وزارتخانه برای سالمندان برنامه دارد، در این دولت شورای سالمندی فعال شد و با برنامه‌های در پیش گرفته شده بیش از 1.5 میلیون نفر از جمعیت شش میلیونی سالمندان كشور تحت پوشش نهادهای حمایتی قرار گرفتند.
وزیرتعاون، كار و رفاه اجتماعی از منتخبان مجلس دهم خواست تا فراكسیون‌های اشتغال،‌ معلولان، آسیب‌های اجتماعی و كارگری را تشكیل دهند كه قطعاً می‌تواند در تصمیم‌گیری‌ها كمك كننده باشد.
ربیعی تاكید كرد: باید برای فقرزدایی به دنبال سیاستی جهت شاد كردن روستاها و محله‌ها و رشد فراگیر مناطق باشیم.
همایش دو روزه فرایند قانونگذاری الزامات و راهكارها در محل مجلس قدیم شورای اسلامی با حضور منتخبان مردم در مجلس دهم در حال برگزاری است.
سیام**9121**9103 **1446

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ربیعی: بیش از 11 میلیون نفر تحت پوشش بیمه درمانی قرار گرفته اند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X