معاون استاندار خوزستان: نظارت فرماندار بر عملكرد ادارات خروجي خوبي براي مردم به همراه دارد

به گزارش ايرنا، فرج الله خبير يكشنبه در آئين تكريم و معارفه فرماندار هنديجان اظهار كرد: فرماندار به عنوان عالي ترين مقام اجرايي دولت در شهرستان داراي وظايف و مسئوليت هايي است كه شرح آن در قانون مشخص گرديده است.
وي افزود: حوزه فعاليت فرمانداران گسترده است و انتظاري كه دولت و مجموعه استانداري از فرمانداران دارد اقتدار در انجام وظايف خود است.
خبير ادامه داد: وظيفه فرماندار با هماهنگي بين سازمان ها،ادارات و نهاد هايي كه در سطح شهرستان فعال مي باشند تدبير در حل امور شهرستان است.
وي افزود: فرماندار مستقيما مسئوليت اجرايي ندارد ولي دستگاه هايي كه در حوزه مسئوليت وي مشغول فعاليت هستند بايد در مقابل اعمال و رفتار خود پاسخگو باشند.
معاون سياسي استاندار خوزستان گفت: بايد نظارت صحيح بر عملكرد دستگاه ها بعمل آيد تا بتوانند خروجي مناسبي براي مردم كه همان خدمت است داشته باشند.
وي با انتقاد از برخي رسانه ها در بزرگنمائي اخبار جابجائي هاي اخير در مجموعه استانداري خوزستان گفت: برخي سايت ها و افرادي كه قلم به دست دارند در فضاي مجازي با تيترهاي غير صحيح اقدام به انتشار اين اخبار نمودند.
وي گفت: رسانه هاي كه با عنوان 'عزل يك فرماندار' خبر منتشر مي كنند يا از معناي كلمه عزل اطلاع نداشته يا عمدا چنين تيترهايي درج مي كنند كه هر دو باعث تشويش اذهان عمومي مي شود.
وي افزود: افرادي كه در اين عرصه قلم مي زنند در درج اخبار دقت بيشتري نموده و سيره ائمه اطهار در حفظ آبروي افراد را حفظ كنند.
آئين تكريم و معارفه فرماندار هنديجان يكشنبه در محل فرمانداري شهرستان هنديجان برگزار شد كه در اين آئين 'سيد مهران رفيعي' به عنوان فرماندار جديد هنديجان معرفي و از زحمات دو ساله 'احمد جعفري نسب' تقدير به عمل آمد.
شهرستان هنديجان با جمعيت 45 هزار نفر در جنوب خوزستان و در كنار خليج فارس واقع شده و يكي از بنادر مهم استان مي باشد.
7163/6064

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون استاندار خوزستان: نظارت فرماندار بر عملكرد ادارات خروجي خوبي براي مردم به همراه دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X