شورای شهر تهران از آماده سازی نمایشگاه کتاب تقدیر کرد

به گزارش خبرگزاری مهر، متن نامه تشکر اعضای شورای شهر تهران به شرح زیر است:

شهردار محترم تهران

وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

در زمانی که تعامل بین دستگاه های مختلف اجرایی و سازمان ها از ضروریات و واجبات کشور است، دو مجموعه تحت مدیریتتان با تعامل مناسب، طلیعه نمایشگاه بزرگ شهر آفتاب را سرودند.

فقدان فضای تخصصی نمایشگاهی با مختصات ابرشهر تهران در چند سال اخیر به شدت محسوس و ملموس بوده است و ایجاد مجموعه ای با این وسعت و البته به این سرعت، اعضای شورای اسلامی شهر تهران را بر آن داشت تا از زحمات شبانه روزی کارگران ، کارمندان و مدیران شهرداری تهران و شهردار محترم  تقدیر وتشکر داشته باشند. تلاش جهادی این مجموعه قطعا از چشم دلسوزان نظام در هر دسته و گروه مخفی نخواهد ماند.

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز برای پشتیبانی نرم افزاری و فرهنگی اولین نمایشگاه در مجموعه شهر آفتاب تقدیر و تشکر می کنیم و امیدواریم حسن مطلع این نمایشگاه که با محصولات فرهنگی و کتاب، بنیان گذاری شده است، نوید روزهای مفید و موثر برای شهروندان گرانقدر باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شورای شهر تهران از آماده سازی نمایشگاه کتاب تقدیر کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X