دریافت آثار نخستین جشنواره زن، خانواده، رسانه آغاز شد

به گزارش خبرگزاری مهر، دبیرخانه نخستین جشنواره زن، خانواده، رسانه اعلام کرد: دریافت آثار این جشنواره که از امروز آغاز شده است و تا تاریخ ۳۰ خرداد ۹۵ ادامه خواهد داشت و تاریخ مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نیست.

براساس این اطلاعیه نخستین جشنواره زن، خانواده، رسانه در قالب های خبر، گزارش خبری، گزارش تحلیلی و توصیفی، مصاحبه، مقاله، یادداشت و سرمقاله، عکس و عکس نوشت، طرح و کاریکاتور و با موضوعات اقتصاد، اجتماع، فرهنگ و سیاست از امروز آغاز و آثار برگزیده پس از بررسی و داوری توسط کمیته داوران در مردادماه سال جاری معرفی و تقدیر می شوند.

علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند با مراجعه به پورتال معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به آدرس www.women.gov.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

متن كامل فراخوان به شرح زير است:

نخسیتن جشنواره زن، خانواده و رسانه با هدف تقویت رویکرد رسانه ها به موضوع زنان و خانواده ، ظرفیت سنجی ، آسیب شناسی ، ارزشگذاری و تقویت تلاشها و ترغیب خبرنگاران و فعالان رسانه ای حوزه زنان وخانواده به عنوان کنشگران توسعه توسط کارگروه رسانه معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.
بدین وسیله تمامی روزنامه نگاران، خبرنگاران، نویسندگان و پژوهشگران فعال در روزنامه ها، نشریات ادواری، خبرگزاری ها، شبکه ها و پایگاههای اطلاع رسانی اعم از مکتوب و مجازی می توانند مطابق با شیوه نامهنخستین جشنواره زن، خانواده و رسانه با ارائه مطالب خود در این جشنواره شرکت کنند. 


محورهای پیشنهادی جشنواره با تاکید بر زنان و خانواده: 

۱- اقتصاد 

سرپرستی خانوار ، اشتغال ، کارآفرینی ، مشارکت اقتصادی ، مهارتهای شغلی

۲- اجتماع

سرمایه اجتماعی ، حقوق ، هویت ، قومیت ، آسیب های اجتماعی، محیط زیست ، سلامت و بهداشت ، ورزش ، صلح و مدارا

۳- فرهنگ

دین ، تعلیم و تربیت، هنر ، اخلاق ، ارزشها و هنجارها

۴- سیاست

احزاب، انتخابات، تشکل های سیاسی، مدیریت، دولت، قانونگذاری، روابط بین الملل، سازمان های بین المللی، مشارکت سیاسی

قالب های آثار قابل بررسی درجشنواره عبارتند از: 

-​تیتر

-​خبر

- گزارش خبری 

-​گزارش تحلیلی و توصیفی

-​مصاحبه

-​مقاله

-​یادداشت وسرمقاله

-​عکس و عکس نوشت

-​طرح وکاریکاتور

دوره زمانی آثار منتشره : مهر ماه ۹۲ لغایت پایان اسفند ۹۴

مهلت ارسال آثار : اول تیر ماه ۹۵

شایان ذکر است جزییات و اخبار تفصیلی و همچنین شیوه نامه اجرایی و سایر ملزومات مورد نیاز علاقمندان به شرکت در این جشنواره از طریق سایت ثبت نام در جشنواره به آدرس women.gov.ir اطلاع رسانی می شود .

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دریافت آثار نخستین جشنواره زن، خانواده، رسانه آغاز شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X