بیش از ۸۰۰معتاد متجاهر در مرحله دوم طرح انضباط به کمپ منتقل شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، فرزاد هوشیار پارسیان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: با وجود اینکه شهرداری مسئولیتی برای درمان معتادان ندارد، به منظور کارآیی هر چه بهتر چرخه توانمندسازی در بهاران به موضوع درمان ورود پیدا کردیم و نمونه آن نیز کمپ خاورشهر به عنوان مرکز ماده ۱۵ است.

وی با اشاره به وضعیت مددجویان کمپ خاورشهر پس از گذراندن مراحل درمان عنوان کرد: قرار است تا تمامی افرادی که در این کمپ هستند پس از پشت سر گذاشتن مراحل درمان به مراکز بهاران منتقل شوند.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری پایتخت با تاکید بر اقدامات شهرداری تهران نسبت به تهیه زیرساخت برای فعالیت کمپ ها تصریح کرد: شهرداری زیرساخت بسیاری از کمپ های ماده ۱۶ را آماده کرد و در اختیار ستاد مبارزه با مواد مخدر قرار داد. البته وظیفه شهرداری این نیست که تمامی کمپ ها را تهیه و آماده سازی کند؛ به عبارت دیگر مدیریت شهری در کنار سایر سازمان های مسئول باید اقداماتی را برای تهیه زیرساخت ها انجام دهد که تاکنون نیز از هیچ نوع فعالیت فروگذاری نکردیم.

هوشیار افزود: نمونه آن هم آماده سازی کمپ سعیدآباد، شفق و اخوان ملارد است که تمامی اماکن از ظرفیت لازم برای استقرار معتادان جذب شده برخوردارند.

وی در پایان به همکاری گروه های مردمی و سازمان خدمات اجتماعی پرداخت و عنوان کرد: چهارشنبه هر هفته همراه با گروه های مردمی از معتادان کارتن خواب دعوت می کنیم تا به کمپ های ترک اعتیاد بیایند تا به صورت خودمعرف ترک اعتیاد کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بیش از ۸۰۰معتاد متجاهر در مرحله دوم طرح انضباط به کمپ منتقل شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X