باند دوم محور شامي شاپ به دانسفهان تعريض مي شود

سعيد رحماني روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: تعريض اين مسير از سه راهي اك آغاز و تا ابتداي شهر اسفرورين ادامه خواهد داشت.
وي اعتبار مورد نياز تخصيص داده شده به اين طرح را يادآور و تاكيد كرد: اين پروژه توسط شركت راه و ابنيه بزرگراه به مورد اجرا گذاشته شده است.
رحماني اضافه كرد: اين مسير يك بانده تاكنون حوادث و سوانح بسياري را براي خودروها رقم زده كه با تعريض آن بدون شك شاهد كاهش تلفات جاده اي و نيز روان شدن ترافيك در اين مسير خواهيم بود.
رئيس اداره راه و شهرسازي تاكستان با اشاره به اينكه مدت زمان پايان اين پروژه در قرارداد قيد نشده، اظهار كرد: ايجاد شرايط آب و هوايي مناسب، تملك زمين هاي مجاور در اين مسير و انگيزه پيمانكار در انجام كوتاه مدت اين پروژه بسيار حائز اهميت مي باشد.
رحماني در ادامه به وضعيت نامناسب آسفالت جاده ضياء آباد به روستاي آب ترش اشاره و افزود: در اين رابطه قرارداد 6 ميليارد ريالي با شركت آفاق بناي سپهران جهت لكه گيري و روكش آسفالت مسير منعقد شده و اميدواريم در آينده نزديك شاهد انجام اين پروژه نيز باشيم.
وي ادامه داد: اداره راه و شهرسازي شهرستان تاكستان تمام تلاش خود را براي كسب رضايت مردم از اجراي بهينه عمليات هاي عمراني و خدماتي انجام مي دهد.
تاكستان در فاصله 32 كيلومتري حنوب غربي استان قزوين واقع شده است.
6101/8054

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «باند دوم محور شامي شاپ به دانسفهان تعريض مي شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X