26 شهر استان بوشهر به خدمات نسل جدید اینترنتی متصل شد

فیبر نوری ارتباطات اینترنت مدیرعامل شرکت مخابرات استان بوشهر گفت: خدمات اینترنتی در استان بوشهر افزایش یافته بگونه‌ای که ۲۶ شهر این استان به خدمات نسل جدید اینترنتی متصل شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، محمدرضا بحرانی ظهر امروز در نشست بررسی اجرای طرح بزرگراه ارتباطی در بوشهر با بیان اینکه پهنای باند اینترنت در این استان افزایش یافته است اظهار داشت: پنهای باند اینترنت در استان بوشهر متناسب با تقاضای مسترکان که به شبکه وصل می‌شوند افزایش می‌‎یابد بگونه‌ای که در2 سال گذشته پهنای باند استان بوشهر 3 برابر شده است.

وی با بیان اینکه خدمات اینترنتی در استان بوشهر از کیفیت مطلوبی برخوردار است بیان کرد: یکی از برنامه‌های مهم امسال توسعه ظرفیت سازی در شهرها و روستاهای استان بوشهر است.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان بوشهر از اتصال 26 شهر استان بوشهر به خدمات نسل جدید خبرداد و گفت: خدمات اینترنتی در استان بوشهر افزایش یافته بگونه‌ای که 26 شهر این استان به خدمات نسل جدید اینترنتی متصل شده است.

بحرانی از افزایش خدمات نسل جدید اینترنتی بر روی شبکه‌های تلفن همراه اول خبرداد و افزود: امسال بیش از 60 تا 70 درصد سرویس‌های جدید اینترنتی و تعداد شهرها در بهره‌برداری از خدمات نسل جدید اینترنتی افزایش می‌یابد.

مدیرعامل شرکت پرورش داده‌ها نیز گفت: با اجرای زیرساخت‌های الکترونیکی و ارائه سرویس‌های مختلف اینترنتی، شهر بوشهر به عنوان نخستین شهر الکترونیکی معرفی می‌شود.

احمد بیدآبادی توسعه زیرساخت‌های مخابراتی در این استان مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: تفاهم‌نامه ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی در استان بوشهر در راستای  بهره‌برداری از سرویس‌های جدید خدمات الکترونیکی منعقد شده است.

  وی با بیان اینکه شهر بوشهر در کشور به عنوان نخستین شهر هوشمند الکترونیکی معرفی می‌شود گفت: با اجرای زیرساخت‌های الکترونیکی و ارائه سرویس‌های مختلف اینترنتی، شهر بوشهر به عنوان نخستین شهر الکترونیکی معرفی می‌شود.

مدیرعامل شرکت پرورش داده‌ها وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از طراحی شهر هوشمند بوشهر خبرداد و گفت: با توافقات انجام شده با شهرداری و مخابرات بوشهرپس از طراحی‌های لازم در زمینه توسعه زیرساخت ارتباطی این طرح عملیاتی می‌شود.

بیدآبادی با بیان اینکه بزرگراه ارتباطی بوشهر تا پایان امسال راه‌اندازی می‌شود بیان کرد: تلاش می‌شود با ایجاد زیرساخت‌های لازم نیمه دوم سه ماه آخر امسال با تکمیل زیرساخت‌های ارتباطی سرویس‌های مختلف مخابراتی روی شبکه‌های مخابراتی بوشهر ارائه شود.

وی بیان کرد: برای اجرای شبکه گذاری ارتباطی در شهر بوشهر تا پایان امسال 40 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری می‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «26 شهر استان بوشهر به خدمات نسل جدید اینترنتی متصل شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X