شورای بانوان تاجر استان زنجان تشکیل می‌شود

جمیلی اتاق بازرگانی زنجان رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: به منظور افزایش سهم استان در مناسبات تجاری و پررنگ کردن نقش زنان در جامعه مقدمات تاسیس شورای بانوان تاجر در زنجان فراهم می‌شود.

غلامحسین جمیلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان با اشاره به نقش موثر انجمن‌های فعال در تمامی حوزه‌های اقتصادی و تجاری اظهار داشت: اتاق بازرگانی استان زنجان به منظور رونق و توسعه اقتصادی زنجان برنامه‌های مشخصی را تدوین کرده است تا در راستای شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» گامهای موثری بردارد.

وی با بیان اینکه ضروری است تا متناظر با تشکل‌های قوی موجود در سطح کشور در زنجان نیز ایجاد شوند، تصریح کرد: تاسیس شورای بانوان تاجر استان نمونه بارز آن است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان ابراز کرد: به منظور افزایش سهم استان در مناسبات تجاری و پررنگ کردن نقش زنان در جامعه مقدمات تاسیس شورای بانوان تاجر در زنجان فراهم می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان عنوان کرد: البته اتاق بازرگانی در راستای جلب حمایتهای ملی و بین‌المللی از این شورا برنامه‌های خود را عملیاتی می‌کند.

وی با اشاره به ارائه خدمات ویژه بانک ملی ایران شعبه زنجان در امور ارز بازرگانی و به ویژه صدور حواله ارزی خاطرنشان کرد: با توجه به گشایش‌های انجام شده در ارتباط بین بانکی در سطح بین‌الملل و ایجاد رابطه با کارگزاران بانکی در کشورهای مختلف، بانک ملی ایران شعبه زنجان در نظر دارد نسبت به ارائه خدمات ویژه در امور ارز بازرگانی و به ویژه صدور حواله ارزی و گشایش LC به مشتریان خاص و تاجران خدمات لازم را ارائه کند.

جمیلی ابراز کرد: امیدواریم پس از توافق حاصل شده بین ایران و کشورهای 1+5 شاهد رونق حقیقی در مباحث مربوط به تجارت به ویژه در امور بانکی در بخش بین‌المللی تجار ایرانی و به تبع آن زنجانی باشیم.

وی گفت: متاسفانه مشکلات تجار ما در مباحث ارزی و بانکی با شرکای خارجی هنوز به طور کامل برطرف نشده که ضروری است مسئولان در این زمینه اقدامات عملی انجام دهند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شورای بانوان تاجر استان زنجان تشکیل می‌شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X