کمیته ویژه فعالیت جانبازان مدافع حرم راه‌اندازی می‌شود

خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک با بیان اینکه سن قهرمانی جانبازان با مسابقات پارالمپیک فاصله گرفته است، گفت: به‌طور رسمی در ۳ خرداد ماه سال جاری کمیته ویژه فعالیت جانبازان مدافع حرم راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، محمود خسروی‌وفا در مجمع سالیانه هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان البرز که صبح امروز در اداره ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد، با اشاره به اینکه در استان البرز توجه خوبی به هیئت ورزشی جانبازان و معلولین شده است، اظهار داشت: رتبه استان البرز در سالهای 92 و 93، 17 بوده است.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک ایران با بیان اینکه خوشبختانه استان البرز توانسته است رتبه خود را حفظ کند، افزود:‌ مجمع هیئت ورزشی جانبازان و معلولین باید از هیئت رئیسه با حفظ رتبه، تقاضای ارتقاء آن را داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه گزارش مالی هیئت ورزش جانبازان و معلولین استان البرز در سال‌های 94 و 95 جزء مجامع خوب استانی در کشور بوده است،‌ گفت: این امر به سبب شفاف بودن گزارش ارائه شده بوده است.

خسروی‌وفا با بیان اینکه در تقویم ورزشی سال 93 در ورزش کشور قوی نبوده‌ایم، افزود: این روند در سال 94 بهتر شد و در سال جاری با وجود المپیک ریو باید توجه بیشتری به آن شود.

وی با اشاره به اینکه استان البرز 2 نماینده در المپیک ریو دارد، گفت: رئیس هیئت ورزشی استان البرز به عنوان مهمان به المپیک  ریو دعوت می‌شود.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک با بیان اینکه سن قهرمانی جانبازان با مسابقات پارالمپیک فاصله گرفته است، افزود: در بین مدافعین حرم ورزشکاران جوانی در حال جانباز شدن هستند که ما به طور رسمی در 3 خرداد ماه سال جاری کمیته ویژه فعالیت جانبازان مدافع حرم را راه‌اندازی می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه این مورد از کارهای اصلی فدراسیون محسوب می‌شود، گفت: در این امر از ظرفیت معنوی با فرهنگ‌ ایثار در فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین استفاده می‌شود.

خسروی‌وفا با بیان اینکه باید زمین اختصاصی در اختیار ورزش دوومیدانی قرار گیرد، افزود: همه استان‌ها در این زمینه با مشکل مواجه هستند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کمیته ویژه فعالیت جانبازان مدافع حرم راه‌اندازی می‌شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات



{literal} {/literal}
X