روند کوله بری در مرزهای کرمانشاه مطلوب است

به گزارش ایرنا، فعالیت کوله بری در مرزهای پرویزخان، شیخ صالح و شوشمی از ابتدای اردیبهشت ماه بار دیگر از سر گرفته شده است.
فعالیت های کوله بری از روز دوشنبه (31 مرداد ماه سال 94) براساس بخشنامه وزارت کشور متوقف شده بود که در این راستا بسیاری از کوله بران و پیله وران و کسانی که از این راه مخارج زندگی خود را تامین می کردند بیکار شده بودند.
سردار لطفعلی پاکباز فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: کوله بران در مرزهای استان هم اکنون در حال فعالیت هستند و مشکلی پیش روی فعالیت آنها وجود ندارد.
وی بیا بیان اینکه کوله بری می تواند زمینه رونق اقتصادی در مناطق مرزی را فراهم کند، گفت: بسیاری از مردم مرزنشین از طریق کوله بری گذران زندگی می کنند.
فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه تاکید کرد که زیرساخت های لازم برای کوله بری در استان کرمانشاه وجود دارد.

* امنیت کامل در مرزهای غربی
پاکباز در بخش دیگری از گفت و گوی خود با ایرنا، بر امنیت کامل در مرزهای غربی کشور تاکید کرد و گفت: حضور مقتدر نیروهای مسلح در مرزها باعث شده است تا هیچ تهدیدی متوجه مرزهای ما نباشد.
وی همکاری مرزبانی با ارتش و سپاه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تمامی نیروهای مسلح برای حفاظت از ایران اسلامی دستی واحد هستند و در زمینه حفاظت از مرزها نیز همکاری تنگاتنگی دارند.
استان کرمانشاه با دو میلیون نفر جمعیت بیش از 360 کیلومتر با کشور عراق مرز مشترک دارد.
7445/8066

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روند کوله بری در مرزهای کرمانشاه مطلوب است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X