مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر مجهز می‌شود

مهارت زندانی مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: در راستای توسعه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای متناسب با ظرفیت‌های حرفه‌ای تدوین شده مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر مجهز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالرسول کازرونی صبح امروز در نشست با روسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با بیان اینکه در تمام نقاط این استان مراکز مهارتی راه‌اندازی شده اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های شغلی مناطق استان بوشهر آموزش‌های مهارتی در این مناطق ارائه می‌شود.

وی با اشاره به تدوین حرفه‌های مهارتی در استان بوشهر خاطر نشان کرد: با اجرای طرح‌های مهارتی که بر اساس نیازهای مناطق تدوین و اجرایی شده تمام جویندگان کار در استان بوشهر مهارت افزایی می‌شوند که پیش بینی می‌شوند امسال تحول مهمی در ایجاد اشتغال ایجاد شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با اشاره به تجهیز مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای به امکانات و تجهیزات جدید آموزشی افزود: در راستای توسعه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای متناسب با ظرفیت‌های حرفه‌ای تدوین شده مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر مجهز می‌شود.

کازرونی با اشاره به توانمندی روسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای برابر با توسعه آموزش‌ها در جامعه تصریح کرد: یک برنامه منسجم عملیاتی زمانی می‌تواند تاثیرگذار بر اهداف سند راهبردی و سند چشم انداز یک سازمان داشته باشد که بتواند افکارها، ایده‌ها، خلاقیت‌ها و اجرای فرآیند خط مشی منطقی را به اهداف سازمانی نزدیک کند.

وی اعتبار سنجی آموزشی، ارتقا بخشی کمی و کیفی به آموزش نیروهای انسانی را یک ضرورت دانست و گفت: کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمدها با رویکرد درآمدزایی از توانایی‌ها و امکانات مراکز فنی و حرفه‌ای و استفاده بهینه و موثر از کسب دانش و تجربه روسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای بوشهر باید مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با تاکید بر شناسایی و پیگیری آسیب‌های آموزشی و اشتغالزایی  افزود: روسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌‌ای طبق شرایط اقلیمی و بومی هر منطقه ضمن شناسایی وضعیت موجود زمینه توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را فراهم می‌کنند.

کازرونی تاکید کرد: حرکت در مسیر اعتلای شایستگی سازمان و ارتقای منابع انسانی با تأکید بر توانمندسازی منابع انسانی از اولویت برنامه‌های ادار کل آموزش فنی و حرفه‌ای  استان بوشهراست.

انتهای پیام/


 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر مجهز می‌شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X