طرح تفصیلی پایه های توسعه باغ شهر ارومیه پی ریزی شده است

داریوش نصر روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: در این طرح تفصیلی نیازهای حال و آتیه شهر پیش بینی شده است.
وی اضافه کرد: مطالعات طرح تفصیلی شهر ارومیه با هدف تنظیم برنامه های معماری و شهرسازی در شهر ارومیه انجام شده است.
وی اظهار کرد: مناطق یک و دو طرح تفصیلی شهر ارومیه در کمیسیون ماده پنج این استان به تصویب رسیده و سه منطقه دیگر از نواحی پنجگانه شهرداری نیز در کمیته های فنی و کارشناسی بررسی می شود.
نصر گفت: خوشبختانه در حوزه مدیریت معماری و شهرسازی با صداقت و شفافیت کاری، اهداف سازمانی دنبال می شود و کمترین مشکلات و معضلات را در این حوزه شاهد هستیم.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی افزود: مطالعات طرح تفصیلی باغ شهر ارومیه از سال 1391 آغاز شده و در این طرح نیازهای فرهنگی، شهرسازی، اجتماعی، اقتصادی و تامین سرانه فضای شهری با کاربری های مختلف تامین و مطالعه می شود.
وی اضافه کرد: در این طرح وضعیت توسعه شبکه معابر شهری بر حسب سطح سرانه مطالعه و در قالب یک سند با چشم انداز 10 ساله به امضای مسئولان شهر در کمیسیون ماده پنج رسیده و پس از آن در شورای عالی شهرسازی و معماری به تصویب خواهد رسید.
6009/1905

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طرح تفصیلی پایه های توسعه باغ شهر ارومیه پی ریزی شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات