حل مشکلات مردم و رفع موانع تولید اولویت مسئولان سمنان باشد

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا خباز ظهر یکشنبه در جلسه هماهنگی دستگاه های عضو کارگروه رفع موانع تولید و بانک های عامل در سالن جلسات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، محمدرضا خباز با اشاره به اینکه برخی از واحدهای تولیدی استان مشکل مواد اولیه در تولید دارند، ابراز داشت: دستگاه های اجرایی استان برای رفع مشکلات خود در تعامل با بانک ها و تولید شامل تأمین مواد اولیه که نیاز اساسی برخی از واحدهای تولید است، همکاری و مشارکت بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه حل مشکلات مردم و رفع موانع تولید اولویت کار دولت و دستگاه های اجرایی است، افزود: امروز اگر می خواهیم مشکلات واحدهای تولیدیمان مرتفع شود می بایست جلسات هیئت های بدوی و رسیدگی به صورت مستمر و با فاصله زمانی بسیار کوتاه برگزار کنیم تا مشکل مردم سریعتر رفع شود.

رفع مشکل ۷ واحد تولیدی سمنان در دستور کار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان نیز در این نشست از اجرایی شدن ۴۴ درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد و گفت: در چهارده جلسه قبلی این کارگروه ۳۱۶ مصوبه برای ۱۳۷ واحد تولیدی استان به تصویب رسیده است.

بهروز اسودی با بیان اینکه از ۳۱۶ مصوبه چهارده جلسه قبلی، ۴۴ درصد مصوبات اقدام و مابقی در دست اقدام است، ابراز داشت: ۴۵ درصد مصوبات جلسات قبلی این کارگروه تنها مربوط به امور بانکی و تسهیلات است که رسیدگی به آنها در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: ۱۶درصد مصوبات مربوط به امور زیرساختی و زیربنایی، ۱۳درصد مربوط به امور مالیاتی و۱۱درصد مربوط به تأمین اجتماعی است که در این جلسه مشکلات هفت واحد تولیدی استان بررسی و برای رفع موانع تولید تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حل مشکلات مردم و رفع موانع تولید اولویت مسئولان سمنان باشد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X