امضای تفاهم نامه شبکه بهداشت دشتستان با اردوگاه کاردرمانی استان بوشهر

به گزارش ایرنا، رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: هدف از امضای این تفاهم ‌نامه ایجاد همکاری بین اردوگاه حرفه‌ آموزی و کاردرمانی بوشهر و این شبکه برای اجرای برنامه‌های مرتبط با حوزه بهداشت و درمان دراین اردوگاه به منظور ارتقای سلامت کارکنان، سربازان، زندانیان و خانواده آنان است.
حسین دارابی روزسه شنبه در نشست امضای این تفاهم نامه افزود: یکی ازمهم ‌ترین مصوبه های آن ‌نامه آموزش و ترویج مسایل حوزه بهداشت و درمان دراردوگاه به مددجویان، کارکنان و سربازان براساس تقویم مناسبتهای بهداشتی است.
وی اضافه کرد: برنامه‌های آموزشی ترویجی از سوی کارشناسان و مراقبان سلامت و در قالب سخنرانی، بروشور، تراکت، پوستر و کتابچه‌های آموزشی است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان اظهارکرد: درمورد برگزاری نمایشگاههای فرهنگی و هنری با موضوع سلامت و بهداشت و پایش و غربالگری خانواده‌های مددجویان، شبکه بهداشت و درمان با اردوگاه حرفه ‌آموزی همکاری و مشارکت می کند.
شهرستان دشتستان با مرکزیت شهر برازجان 250 هزار نفر جمعیت دارد.
6047/6043

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امضای تفاهم نامه شبکه بهداشت دشتستان با اردوگاه کاردرمانی استان بوشهر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات