نیاز سه میلیارد ریالی برای برگزاری هفته های فرهنگی در استان مرکزی

شکرالله حسن بیگی روز سه شنبه در پنجاه و پنجمین کارگروه تخصصی اموراجتماعی و فرهنگی استان مرکزی افزود: مبلغ این اعتباربا توجه به تجربه برگزاری هفته فرهنگی در شهرستان های استان در سال قبل به دست آمده است.
وی اظهار کرد: بر اساس افکارسنجی انجام شده، درصد بالایی از مردم استان از برگزاری این هفته ها رضایت مندی داشته اند.
وی گفت: به منظور برگزاری هفته فرهنگی در سال 95 ضروری است نقاط قوت و ضعف برنامه این هفته ها در کمیته های کارشناسی، آسیب شناسی شود و درهفته فرهنگی امسال کمبودها رفع شود.
وی، معرفی مفاخر هر شهرستان در هفته فرهنگی را ضروری دانست و گفت: مفاخر و مشاهیر هر شهرستان باید به عنوان داشته فرهنگی و اجتماعی به جامعه به ویژه نسل جوان معرفی شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری استان مرکزی گفت: برگزای هفته فرهنگی در این استان به همگرایی بین شهرستان ها منجر شده و اگر سخنی از انتزاع شهرستانها گفته می شود، برگزاری هفته فرهنگی نشان داد که این مساله حرف مردم نبوده است.
حسن بیگی، با قدردانی از اداره کل دفتر اجتماعی استانداری به خاطر تلاش های شبانه روزی در برگزاری مطلوب هفته فرهنگی شهرستان ها افزود: اگرچه برگزاری هفته فرهنگی هفت روز طول می کشد اما مجموعه اجرایی از ماه های قبل فعالیت خود را برای برگزاری هرچه بهتر آن انجام می دهند.
وی اظهار کرد: همه دستگاه های متولی برگزاری هفته فرهنگی با تمام توان کوشیدند مردم را با جادذبه و توانمندی فرهنگی و طبیعی منطقه آشنا کنند و در این بین صدا وسیما با بازتاب فعالیت های فرهنگی سهم بالایی از برگزاری این هفته ها به عهده داشته است.
در این نشست متولیان برگزاری هفته فرهنگی نظرات خود را برای برگزاری بهتر در سال جاری ارایه کردند.
هفته فرهنگی سال گذشته در 12 شهرستان استان مرکزی برگزار شد.
6991/6012

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نیاز سه میلیارد ریالی برای برگزاری هفته های فرهنگی در استان مرکزی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X