پیش بینی پیروزی کلینتون در انتخابات امروز دمکرات های کنتاکی و اورگون

تارنمای 'راستوی' در گزارشی برگرفته از 'اینترنشنال بیزنس تایمز' افزود: کلینتون که هفته گذشته به 'برنی سندرز' دیگر نامزد انتخابات درون حزبی دموکرات ها در ویرجینیا باخت، اکنون تلاش می کند بار دیگر در مسیر پیروزی قرار گیرد.
کلینتون تلاشهای خود را مضاعف کرده و دو روز دیگر بر مبارزات انتخاباتی خود افزوده است. انتخابات کنتاکی یک بسته مقدماتی است که رای دهندگان مستقل را که بشدت به سندرز علاقه دارند، بیرون نگه داشته است.
نظرسنجی های انجام شده در فروردین ماه حاکی از آن بود که 43 درصد دموکراتها طرفدار کلینتون و 38 درصد از طرفداران سندرز هستند، اما از آن زمان خیلی چیزها تغییر کرده است.
نظرسنجی اخیر اورگون به سود اردوگاه کلینتون است. نظرسنجی بنگاه سخن پراکنی عمومی اورگون که توسط DHM صورت گرفته حاکیست که کلینتون با 48 درصد طرفدار نسبت به سندرز که 33 درصدر طرفدار دارد، با اختلافی 15 درصدی پیشتاز است.
آمارهای محلی نشان می دهد که با وجود پیروزی سندرز در ویرجینیای غربی و ایندیانا کفه ترازوی آرای نمایندگان ویژه حزب دمکرات به سود کلینتون است.
سناتور سندرز برای پیروزی بر کلینتون باید 70 درصد آرای باقیمانده را به سود خود تغیر دهد تا بتواند با پیروزی به کنوانسیون دموکرات ها در ماه مرداد وارد شود.
هیلاری کلینتون با پیروزی در 26 ایالت و کسب 2240 آرای نمایندگان (Delegate) از سندرز که تاکنون در 20 ایالت پیروز شده و توانسته است 1473 آرا نمایندگان را احراز کند، پیش است.
این درحالیست که در این مدت 12میلیون و 524 هزار آمریکایی در جریان انتخابات درون حزبی دمکرات ها به هیلاری کلینتون و 9 میلیون 426 هزار نفر دیگر به برنی سندرز رای داده اند.
کنوانسیون حزب دمکرات پس از پایان انتخابات درون حزبی در بازه زمانی 25 تا 28 ژوئیه ( 4 تا 7 مرداد) برای تعیین نامزد نهایی این حزب برای ریاست جمهوری 2016 آمریکا برگزار می شود.
در مورد جمهوری خواهان همه چیز به پایان رسیده و 'دانالد ترامپ' میلیاردر نامزد احتمالی این حزب برای کسب ریاست کاخ سفید واشنگتن است.
ترامپ در اسفندماه در انتخابات مقدماتی کنتاکی گذشته پیروز شد و جمهوری خواهان اورگون نیز سه شنبه (امروز) رای گیری دارند.
نظرسنجی بنگاه سخن پراکنی عمومی اورگون حاکیست که ترامپ از رقبایش که از دور خارج شده اند، با اختلاف زیاد برتر است.
پنجاه و هشتمین انتخابات ریاست ریاست جمهوری آمریکا هشتم نوامبر 2016 برابر با 18 آبان ماه برگزار خواهد شد.
اروپام**1533**1479

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیش بینی پیروزی کلینتون در انتخابات امروز دمکرات های کنتاکی و اورگون» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X