«ایرانیان در زمانه پادشاهی» نقد و بررسی می شود

به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از خانه کتاب، در این نشست که روز چهارشنبه با حضور مولفین کتاب (محمدرضا جوادی یگانه و سعیده زادقناد) برگزار می‌شود، شهرام یوسفی فر و ابراهیم توفیق این اثر را نقد و بررسی می کنند.
در این اثر که در قالب 10جلد منتشر شده، بیش از 500 سفرنامه، گزارش سفر، سند سیاسی و هرگونه اظهارنظری که درباره خلقیات ایرانیان از سوی ناظران فرهنگ ما از ایران باستان تا ایران پیش از انقلاب اسلامی انجام شده و تاکنون به فارسی ترجمه شده، در محدوده مطالعاتی محققان این پژوهش قرار گرفته است.
کتاب های « مقدمه و منابع»، «گزیده خلقیات مثبت»، «خلقیات منفی: عام گرایی (بخش اول)»، «خلقیات منفی: عام گرایی (بخش دوم)»، «خلقیات منفی: امنیت (بخش اول)»، «خلقیات منفی: امنیت (بخش دوم)»، «خلقیات منفی: انگیزش؛ سنت طلبی؛ لذت طلبی»، «خلقیات منفی: همنوایی؛ دستیابی به اهداف»، «خلقیات منفی: نیک خواهی» و «خلقیات منفی: قدرت؛ خودهدایت گری» 10 جلد این مجموعه را در بر می گیرند.
نقد و بررسی کتاب یاد شده، ساعت 16:30 تا 18:30 در سرای اهل قلم به نشانی خیابان انقلاب، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه‌نصیر برگزار می شود.
فراهنگ**1880**1027

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««ایرانیان در زمانه پادشاهی» نقد و بررسی می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X