جمعيت هلال احمر بانه دو هزار نفر عضو دارد

آزاد فتاحي روز يكشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: اعضاي فعال هلال احمر دوره هاي امداد و كمك هاي اوليه مقدماتي، آشنايي با مهارت هاي داوطلبين، امداد جاده اي، آوار برداري، پيش بيمارستاني، اسكان اضطراري و حمايت رواني را طي كردند.
وي گفت: بيشتر كار جوانان جمعيت، آموزش و سازماندهي است كه براي حفظ و ماندگاري اين اعضاء، جشنواره، المپياد ورزشي و مسابقات كوهنوردي برگزار مي كنيم.
وي با اشاره به طرح هاي اجرا شده در بخش جوانان جمعيت هلال احمر بانه گفت: طرح هاي استقبال از مسافرين نوروزي، راهنمايي مسافرين نوروزي و اوقات فراغت در فصول مختلف سال برگزار مي شود.
وي يكي از مهمترين مشكلات جمعيت هلال احمر بانه را كمبود بودجه عنوان كرد و افزود: اين سازمان براي حفظ و نگهداري قشر جوان نياز به بودجه دارد.
وي ادامه داد: با وجود اين كمبودها خوشبختانه در بانه ظرفيت هاي بسيار خوبي براي كارهاي عام المنفعه وجود دارد و مردم در فعاليت هاي جمعيت حضور پيدا مي كنند.
وي با اشاره به شناخت شهروندان از فعاليت هاي جمعيت هلال احمر بانه گفت: در تحقيقي كه انجام شد 70 درصد مردم با اهداف و وظايف سازمان آشنايي دارند اما آشنايي آنها كم است و يكي از مشكلات ما عدم شناخت شهروندان به وظايف و اهداف سازمان است.
فتاحي به چهارمين مجمع جمعيت هلال احمر بانه اشاره كرد، افزود: چهارمين مجمع هلال احمر بانه همزمان با سراسر كشور در اواخر ارديبهشت ماه برگزار مي شود.
وي گفت: اين انتخابات مهمترين كار مجمع برگزاري انتخابات مجمع براي انتخاب چهار نفر به عنوان اعضاي شوراي اجرايي و يك نفر به عنوان بازرس به مدت چهار سال انتخاب مي شوند.
فتاحي افزود: پس از انتخاب اعضاي جديد مجمع چند نفر كه توسط استان انتخاب مي شوند براي انتخابات هيات مديره هلال احمر كردستان معرفي مي شوند.
وي همچنين عضويت شش ماهه جمعيت هلال احمر و تكميل سرانه فعاليت اعضا و داوطلبان را جز شرايط و امكان حضور در مجمع خواند بايد اعضا در روز تشكيل مجمع برگه دعوتنامه و كارت ملي را به همراه داشته باشند.
بانه در 242 كيلومتري غرب سنندج مركز استان كردستان واقع شده است.
7469/6108

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جمعيت هلال احمر بانه دو هزار نفر عضو دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X