چگونه به نمایشگاه كتاب برویم؟

برای رفاه بازدیدكنندگان و شهروندان چگونگی رسیدن به محل این رویداد فرهنگی معرفی می شود. بخش اجتماعی تبیان نمایشگاه شهر افتاب

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران برای نخستین بار تجربه برپایی خود را در شهر نمایشگاهی آفتاب تهران تجربه می كند، برای رفاه بازدیدكنندگان و شهروندان چگونگی رسیدن به محل این رویداد فرهنگی معرفی می شود.

شهر جدید نمایشگاهی آفتاب در اتوبان شهید كاظمی، نرسیده به عوارضی تهران- قم، سمت راست و كنار مرقد مطهر امام راحل واقع شده است.
برای رسیدن به این نمایشگاه استفاده از وسایل نقلیه مختلف به انضمام مسیرها پیشنهاد می شود:

* استفاده از خودرو شخصی:

برای رسیدن به نمایشگاه كتاب در شهر آفتاب در صورت استفاده از خودرو شخصی باید وارد آزادراه خلیج فارس بشوید.
اتوبان های امام علی، چمران و آیت الله سعیدی درنهایت به آزادراه خلیج فارس می رسند. شهر آفتاب درست در ضلع روبه روی حرم مطهر قرارگرفته است.

* استفاده از مترو:

در صورت استفاده از مترو باید وارد خط یك (خط قرمزرنگ) بشوید. اینجا همان خط مترویی است كه ایستگاه كهریزك را به ایستگاه تجریش وصل می كند.
ایستگاه شهر آفتاب هم یكی از ایستگاه های جدید مترو تهران است كه هم زمان با راه افتادن نمایشگاه كتاب مسافرگیری می كند.
قطارهای مترو از اولین روز نمایشگاه كتاب یعنی 15 اردیبهشت ماه، از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح كارش را آغاز می كند.
فاصله زمانی حركت هر قطار هم فعلاً 15 دقیقه است. آخرین قطار شهر آفتاب را ساعت 8 و 30 دقیقه شب ترك می كند.

* استفاده از اتوبوس:

اگر می خواهید با اتوبوس به نمایشگاه كتاب و شهر آفتاب بروید، باید از میدان تجریش، میدان صنعت، میدان نوبنیاد، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهران پارس، میدان آزادی، میدان راه آهن، ترمینال جنوب، پایانه خاوران، پایانه نعمت آباد و پایانه شاهد اتوبوس های شهر آفتاب / نمایشگاه كتاب را سوار شوید.

* استفاده از تاكسی:

برای رسیدن به نمایشگاه كتاب همچنین شهروندان می توانند از تاكسی ها یا ون هایی كه در میدان تجریش، میدان نوبنیاد، میدان صنعت، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهران پارس، ترمینال آزادی، ترمینال جنوب، میدان راه آهن، پایانه خاوران، پایانه نعمت آباد و پایانه شاهد به نمایشگاه كتاب / شهر آفتاب می روند، استفاده كنید.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران با شعار 'فردا برای خواندن دیر است' از چهارشنبه 15تا شنبه 25 اردیبهشت ماه از ساعت 10 تا 20 شب در شهر آفتاب برگزار می شود.

این رویداد بزرگ فرهنگی صبح روز سه شنبه 14 اردیبهشت با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری گشایش یافت.

دربهای این نمایشگاه از صبح امروز به صورت رسمی به روی علاقه مندان و دوستداران كتاب گشوده می شود.


منبع: تابناک

[ منبع این خبر سایت تبیان-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چگونه به نمایشگاه كتاب برویم؟» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X