برگزاري چهارمين همايش خيرين مدرسه ساز در شهرستان ارسنجان

كاظم خادمي مدير آموزش و پرورش شهرستان ارسنجان به ايرنا گفت:اين همايش با حضور بيش از 600 نفر از خيرين مدرسه ساز ارسنجاني با هدف توسعه مشاركت در امر خير مدرسه سازي ايجاد زمينه مناسب براي تحصيل دانش آموزان مناطق محروم و نيز تكريم و تجليل از خيرين مدرسه ساز برگزار شد.
وي گفت: مدرسه سازي پس از پيروزي انقلاب اسلامي در شهرستان ارسنجان تحولي بزرگ داشته است طوري كه اكثر مدارس اين شهرستان پس از انقلاب يا نوسازي يا مقاوم سازي شده و يا اينكه تعمير كلي شده اند.
دست نيان مديركل نوسازي مدارس استان فارس هم به مشاركت بالاي خيرين مدرسه ساز استان فارس و شهرستان ارسنجان گفت: شهرستان ارسنجان با پيشينه خوبي كه با همت خيرين در مدرسه سازي داشته يكي از شهرستان هاي پيشگام در ساخت و توسعه و مقاوم سازي و تجهيز مدارس است و در اين همايش نيز با كمك هاي خود سهم بزرگي در ساخت و نوسازي مدارس خواهند داشت.
دست نيان گفت: در سال گذشته تعداد زيادي از مدارس فارس از محل كمك هاي خيرين با تعهدي بيش از 580 ميليارد ريال يا مقاوم سازي شده يا تخريب و بازسازي شده و يا اينكه به صورت نوساز بوده است بطوريكه 25 درصد از اعتبارات ساخت و ساز هاي مدارس توسط خيرين مدرسه ساز تامين مي شود.
در اين همايش خيرين مدرسه ساز با تعهد پرداخت وجه نقد و يا اهداي زمين به ارزش بيش از 20 ميليارد ريال در تعمير ، مقاوم سازي و نوسازي مدارس همكاري كردند.
7383/ 1876

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاري چهارمين همايش خيرين مدرسه ساز در شهرستان ارسنجان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X