پيش بيني شش مدال وزنه برداري در پارالمپيك ريو

«عليرضا حسيني» روز يكشنبه در گفت و گو با پايگاه اطلاع رساني كميته ملي پارالمپيك، گفت: وزنه برداري جانبازان و معلولان ايران در شش وزن در پارالمپيك 2016 ريو نماينده دارد و اميدواريم بتوانيم در همه اوزان روي سكو برويم.
وي با اشاره به پيگيري تمرينات ملي پوشان وزنه‌ برداري جانبازان و معلولان ايران افزود: دومين مرحله اردوي آماده سازي ملي ‌پوشان از 10 تا 24 ارديبهشت ماه در شهر رشت برگزار مي شود.
رئيس انجمن وزنه برداري جانبازان و معلولان ايران گفت: ملي پوشان پارالمپيكي وزنه ‌برداري ايران با جديت تمرينات خود را پيگيري مي كنند تا براي رقابت هاي پارالمپيك ريو به آمادگي كامل برسند.
وي با تاكيد بر اينكه وزنه برداري تنها رشته اي است كه سهميه هاي پارالمپيكي آن به خود ورزشكار داده مي ‌شود، تصريح كرد: خيلي مهم است كه وزنه برداران با صحت و سلامت كامل تمرينات را تا زمان اعزام به ريو دنبال كنند، زيرا در صورت آسيب ديدگي، امكان جايگزيني فرد ديگري وجود ندارد.
رئيس انجمن وزنه ‌برداري جانبازان و معلولان با اشاره به برگزاري اردوي وزنه برداران پارالمپيكي در داخل كشور، گفت: براي ملي پوشان اردوي برون مرزي در نظر نگرفته ايم. زيرا سهميه هاي پارالمپيكي وزنه برداري سال گذشته قطعي شد و امسال رقابتي زير نظر فدراسيون جهاني برگزار نمي شود، به همين دليل همه مراحل تمريني ملي ‌پوشان وزنه برداري تا زمان اعزام به ريودوژانيرو برزيل در داخل كشور است.
حسيني در باره وضعيت حريفان وزنه برداران پارالمپيكي ايران در اوزان مختلف گفت: پيگير وضعيت آنها از طريق نتايجي كه در رقابت هاي مختلف به دست مي آورند، هستيم. البته وزنه برداران همه كشورها مانند وزنه برداران ايران به لحاظ ركورد تا پيش از ميادين ريو دست خود را رو نمي كنند.
حمزه محمدي در وزن 65 كيلوگرم، مجيد فرزين در وزن 80 كيلوگرم، حامد صلحي ‌پور در وزن 88 كيلوگرم، سامان رضي در وزن 97 كيلوگرم، علي صادق‌ زاده در وزن 107 كيلوگرم و سيامند رحمان در وزن 107+ كيلوگرم شش وزنه برداري پارالمپيك ايران هستند.
ورزشي**9029**1545

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پيش بيني شش مدال وزنه برداري در پارالمپيك ريو» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X