بیشترین تخلف رانندگی تهرانی ها چیست

طبق مصوبه شورای شهر بنا بود که در سال 95 شهرداری دوربین های ثبت تخلفات را دو برابر کند که این موضوع در حال انجام است و تاکنون به تعداد دوربین های پایتخت افزوده شده است.
بخش اجتماعی تبیان تخلفات رانندگی

 سردار سیدتیمور حسینی درباره استفاده از دوربین های جدید ثبت تخلفات رانندگی در تهران، اظهارکرد: طبق مصوبه شورای شهر بنا بود که در سال 95 شهرداری دوربین های ثبت تخلفات را دو برابر کند که این موضوع در حال انجام است و تاکنون به تعداد دوربین های پایتخت افزوده شده است.
 
وی با بیان اینکه پلیس درصدد توسعه کمی و کیفی دوربین هاست، اظهار کرد: این یعنی علاوه بر اینکه دوربین های جدید برای ثبت تخلفات نصب خواهند شد به قابلیت های دوربین های فعلی نیز افزوده می شود.
 
شایع ترین تخلفات رانندگی تهرانی ها
 
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره شایع ترین تخلفات رانندگی در تهران نیز گفت: عمده ترین تخلفات مربوط به تخلفات ساکن است. توقف غیرمجاز و استفاده از تلفن همراه در صدر تخلفات رانندگی در تهران قرار دارد و تخلفاتی همچون «ورود ممنوع» و «ورود غیرمجاز به محدوده زوج و فرد» نیز از جمله دیگر تخلفاتی است که شایع است.
 
حسینی درباره تخلفات رانندگی کامیون ها نیز اظهارکرد: همچنان تا ساعت 22 برای تردد کامیون ها در شهر ممنوعیت وجود دارد که این محدودیت در روزهای تعطیل و در برخی از مناطق شمالی تهران تا ساعت 24 است.
 
وی با بیان اینکه سرعت کامیونها با دوربین کنترل می شود، افزود: همچنین به دنبال این هستیم تا دوربین های اختصاصی برای ثبت تخلف کامیون ها نصب کرده و در آینده نزدیک نیز دوربین های ثبت تخلف ورود کامیون ها به محدوده های ممنوعه را نیز نصب خواهیم کرد.
 
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه با استفاده از این دوربین ها ورود کامیون ها به معابرغیرمجاز ثبت خواهد شد، خاطرنشان کرد: امیدواریم تا پایان امسال این طرح نیز اجرایی شود


منبع: فرهنگ نیوز

[ منبع این خبر سایت تبیان-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بیشترین تخلف رانندگی تهرانی ها چیست» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X