سرانه ترافیک پستی در کهگیلویه و بویراحمد بسیار پایین است

به گزارش خبرنگار مهر، جمال حسن زاده شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: یکی از شاخصهای ارزیابی پست بحث ترافیک است که در حوزه شاخص ترافیک وضعیت مناسبی در استان وجود ندارد.

وی بیان کرد: خود پستی گری یکی از آسیبهای پیش روی سرانه ترافیک در استان است که باید با فرهنگسازی این امر تعدیل و این سرانه افزایش یابد.

حسن زاده تصریح کرد: در کشورهای توسعه یافته به ازای هر نفر سرانه ترافیک ۷۰۰ فقره است اما در کشور ما میانگین بین هشت تا ۱۲ فقره متغیر است.

وی اظهار داشت: این سرانه در استان ما بسیار پایین و به ازای هر نفر ۳.۲ فقره است.

حسن زاده با بیان اینکه فاصله سرانه ترافیکی ما نسبت به کشورهای اروپایی فاصله زیادی است، تصریح کرد: با رونق پستی در صنایع تولیدی و کارخانجات و تغییر فرهنگ استفاده مردم از خدمات پستی، این فاصله کاهش و سرانه ترافیک پستی افزایش می یابد.

مدیر کل پست استان اظهار داشت: افزایش ترافیک در خدمات پستی استان باعث  جلوگیری از اتلاف وقت، کاهش تصادفات و کاهش مسائل و مشکلات زیست محیطی  می شود.

حسن زاده با بیان اینکه پست به عنوان یکی از مراکز خدمات رسانی به مردم سعی در هوشمند کردن خدمات خود  دارد، گفت: خدمات پستی در استان باید هوشمند و خدمات مالی نیز به ویژه در حوزه روستایی باید الکترونیکی شود.

وی یکی از اساسی ترین رویکردهای پست را  الکترونیکی کردن خدمات و توسعه خدمات توسط این نهاد عنوان کرد و افزود: اقدامات انجام شده در سال گذشته شامل هشت محور استراتژیک است.

حسن زاده تصریح کرد: اصلاح ساختار، مدیریت هزینه، سودآوری پست و مدیریت مناسب از برنامه های انجام شده این نهاد است.

وی  نو آوری و توسعه بازار، ارزیابی واحدهای اجرایی به صورت ماهیانه، بالا بردن سطح کیفی خدمات و تمرکز زدایی را از دیگر فعالیتهای این نهاد در راستای افزایش سطح کیفی خدمات عنوان کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرانه ترافیک پستی در کهگیلویه و بویراحمد بسیار پایین است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X