اميرآبادي: نمايندگان مجلس دهم ار دولت حمايت مي كنند/مردم وحدت و يكدلي مي خواهند

احمد اميرآبادي در گفت و گو با خبرنگار سياسي ايرنا افزود: مشكل اساسي مردم مسايل اقتصادي است و بهبود وضعيت معيشت و اشتغال جوانان تحصيلكرده را مي خواهند.
وي ادامه داد: همچنين مردم در مسايل اجتماعي حل معضلاتي همچون افزايش طلاق و اعتياد را از ما مي خواهند.
نماينده مردم قم در مجلس نهم گفت: در مسايل سياسي خيلي مشكلي وجود ندارد و ملت ايران در منطقه و دنيا عزتمند است تنها بايد تلاش كنيم كه اين عزت حفظ و بر آن افزوده شود.

**استفاده از ظرفيت هاي دروني به معناي قطع رابطه با خارج كشور نيست
اميرآبادي تاكيد كرد در مورد مسايل اقتصادي به نظر مي رسد بايد از ظرفيت هاي دروني كشور استفاده كنيم البته اين به معناي آن نيست كه ما با خارج از كشور قطع روابط كنيم.
وي ادامه داد: بايد از ظرفيت ملت بويژه جوانان استفاده كنيم تا بتوانيم مشكلات ملت را حل كنيم و در بخش اقتصادي قوي شويم همچنان كه بايد از تجربيات و فناوري ديگر كشورها در اين زمينه استفاده كنيم و همه اين قراردادهايي كه منعقد مي شود بايد در اين راستا باشد.
منتخب مردم قم در مجلس دهم يادآور شد: نمايندگان مجلس دهم در آنجايي كه دولت مي خواهد مشكلات اساسي مردم را حل كند از آن حمايت خواهند كرد اما آنجايي كه مسوول يا دستگاهي يا وزيري مي خواهد به حاشيه بپردازد قطعا از ظرفيت هاي نظارتي خود استفاده مي كنيم و اجازه نمي دهيم كشور را به حاشيه ببرند.
اميرآبادي ادامه داد: مردم گرفتار هستند و ما بايد با همدلي و همزباني با دولت به سمت حل مشكلات آنها برويم.
وي افزود: دولت قطعا بايد وظيفه نظارتي مجلس را بپذيرد و مجلس نيز بايد از دولت حمايت كند تا كار به پيش برود يعني بايد يك تعامل دو طرفه وجود داشته باشد.
وي يادآور شد: مجلس در راس امور است و بايد به دولت نظارت كامل داشته باشد و آنجايي كه دولت بخواهد مشكلات مردم را حل كند مجلس بايد كمك كند.
منتخب مردم قم در مجلس دهم همچنين درباره پيش بيني ها براي رياست مجلس دهم گفت: حتما رييس مجلس يك اصولگرا خواهد بود.
دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي هشتم خرداد ماه آغاز به كار مي كند.
سيام*9254** 1336

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اميرآبادي: نمايندگان مجلس دهم ار دولت حمايت مي كنند/مردم وحدت و يكدلي مي خواهند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X