معاون استاندار خوزستان:انتصابات اخیر بر اساس ارزیابی ها صورت گرفته است

فرج الله خبیر روز یكشنبه در حاشیه آئین تودیع و معارفه فرماندار هندیجان به خبرنگار ایرنا گفت: جابجایی مدیران به علت ارزیابی های صورت گرفته یا پایان دوره خدمت آنها صورت می پذیرد و بر این اساس ممكن است مدیری جابجا شود و یا از خدمات افراد دیگری در جای آنها استفاده شود.
وی افزود: بعد از تغییرات انجام شده در سال 92 در سطح استان دیگر تغییراتی انجام نشد و طبیعی است كه در این دوره و پس از انتخابات این تغییرات را در سطح شهرستان ها انجام دهیم.
وی ادامه داد: نیروهایی كه در مناطق مختلف خدمت می كنند ممكن است به دلیل مشكلات شخصی و یا ارزیابهای استان تغییر یا جابجا شوند تا بتوان از خدمات آنان به نحو مطلوب به نفع استان بهره گرفت.
وی در خصوص ادامه روند انتصابات و جابجایی ها در سطح استان گفت: این رویه به رایزنی های ما در سطح استانداری بستگی دارد و شامل همه مدیران نمی شود.
وی در خصوص ارتباط این جابجایی ها با انتخابات و سیل اخیر در برخی شهرستان های استان گفت: این موارد را قویا رد می كنم زیرا عملكرد بیش از دو سال مدیران ارزیابی شده و تنها با یك اتفاق مانند سیل یا انتخابات مدیری تغییر نمی كند.
آئین تكریم و معارفه فرماندار هندیجان یكشنبه در محل فرمانداری شهرستان هندیجان برگزار كه در این آئین 'سید مهران رفیعی' به عنوان فرماندار جدید هندیجان معرفی و از زحمات دو ساله 'احمد جعفری نسب' تقدیر به عمل آمد.
شهرستان هندیجان با جمعیت 45 هزار نفر در جنوب خوزستان و در كنار خلیج فارس واقع شده و یكی از بنادر مهم استان می باشد.
7163/6064

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون استاندار خوزستان:انتصابات اخیر بر اساس ارزیابی ها صورت گرفته است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X