نقش رسانه ها در تحقق اهداف شرکت نفت گچساران بی بدیل است

به گزارش خبرنگار مهر، ساسان حبیبی نژاد عصر دوشنبه به مناسبت روز روابط عمومی در جمع خبرنگاران افزود: روابط عمومي، مغز متفكر و موتور محركه و شريان حياتي يك دستگاه محسوب مي شود كه با هنر و علم اجتماعي درون و برون دستگاه را به هم پيوند مي دهد و هدف و چگونگي برنامه ها را ترسيم مي كند.

حبیبی نژاد با بیان اینکه روابط عمومي نفت گچساران نسبت به ساير ادارات و شركت های مناطق نفتخیز جنوب تفاوت های بسیاری دارد، افزود: شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران به لحاظ موقعيت خاص و جغرافيايي خود و پراكندگي تاسيسات در سطح چهار استان، خوزستان، كهگيلويه و بويراحمد، بوشهر و فارس از ويژگي خاصي برخوردار است.

حبيبي نژاد اظهار داشت: گستردگي عمليات در حوزه چهار استان موجب شده است كه روابط عمومي نفت گچساران از حيث مكاتبات اداري، مراجعات، درخواست هاي گوناگون، جلسات و ساير مسئوليت هاي محوله و حضور در جلسات استان هاي مختلف با حجم وسيعي از كارهاي گوناگون روبرو باشد و از اين رو در سالي كه گذشت در بيش از ۲۸۰ جلسه حضور فعال داشته است.

رئیس روابط عمومی نفت و گاز گچساران افزود: در سالي كه گذشت بيش از صدها خبر ، گزارش تصويري در صدا و سيما ، مصاحبه ارسالي از سوي روابط عمومي نفت گچساران در رسانه هاي محلي، كشوري، روزنامه ها و مجلات مختلف درج و به چاپ رسيده است از باید تعاملات خوب و موفق اصحاب رسانه با روابط عمومي نفت گچساران تقدير و تشكر کرد.

وي یادآور شد: با توجه به گستردگي جغرافيايي اين شركت در سالي كه گذشت روابط عمومي نفت و گاز گچساران پاسخگوي بيش از یکهزار و ۷۰۰ نامه و درخواست برون سازماني بوده است.

حبيبي نژاد با بيان اينكه، رسانه ها به عنوان بازوان اصلي نفت گچساران هستند گفت: خوشبختانه در سالي كه گذشت روابط عمومي نفت گچساران براي نخستين بار آموزش خبرنگاران را در اولويت كاري خود قرار داد و اميدواریم همچون گذشته تعامل خوبی با رسانه ها داشته باشیم.

وی افزود: نقش  رسانه ها در کمک به روابط عمومی هر سازمانی نقش ممتاز و منحصر به فرد بوده است.

رييس روابط عمومي نفت گچساران با تاكيد بر ديدگاه صنعت نفت در خصوص عملكرد روابط عمومي ها اذعان داشت : محوریت  صنعت نفت بر عملكرد روابط عمومي ها بر اساس شفاقيت و صداقت است لذا  از اين رو ارائه و انتشار اخبار و اطلاعات به موقع بايد بر اساس واقعيت ها و مستندات موجود انجام شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقش رسانه ها در تحقق اهداف شرکت نفت گچساران بی بدیل است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات