نقش رسانه ها در تحقق اهداف شرکت نفت گچساران بی بدیل است

به گزارش خبرنگار مهر، ساسان حبیبی نژاد عصر دوشنبه به مناسبت روز روابط عمومی در جمع خبرنگاران افزود: روابط عمومي، مغز متفكر و موتور محركه و شريان حياتي يك دستگاه محسوب مي شود كه با هنر و علم اجتماعي درون و برون دستگاه را به هم پيوند مي دهد و هدف و چگونگي برنامه ها را ترسيم مي كند.

حبیبی نژاد با بیان اینکه روابط عمومي نفت گچساران نسبت به ساير ادارات و شركت های مناطق نفتخیز جنوب تفاوت های بسیاری دارد، افزود: شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران به لحاظ موقعيت خاص و جغرافيايي خود و پراكندگي تاسيسات در سطح چهار استان، خوزستان، كهگيلويه و بويراحمد، بوشهر و فارس از ويژگي خاصي برخوردار است.

حبيبي نژاد اظهار داشت: گستردگي عمليات در حوزه چهار استان موجب شده است كه روابط عمومي نفت گچساران از حيث مكاتبات اداري، مراجعات، درخواست هاي گوناگون، جلسات و ساير مسئوليت هاي محوله و حضور در جلسات استان هاي مختلف با حجم وسيعي از كارهاي گوناگون روبرو باشد و از اين رو در سالي كه گذشت در بيش از ۲۸۰ جلسه حضور فعال داشته است.

رئیس روابط عمومی نفت و گاز گچساران افزود: در سالي كه گذشت بيش از صدها خبر ، گزارش تصويري در صدا و سيما ، مصاحبه ارسالي از سوي روابط عمومي نفت گچساران در رسانه هاي محلي، كشوري، روزنامه ها و مجلات مختلف درج و به چاپ رسيده است از باید تعاملات خوب و موفق اصحاب رسانه با روابط عمومي نفت گچساران تقدير و تشكر کرد.

وي یادآور شد: با توجه به گستردگي جغرافيايي اين شركت در سالي كه گذشت روابط عمومي نفت و گاز گچساران پاسخگوي بيش از یکهزار و ۷۰۰ نامه و درخواست برون سازماني بوده است.

حبيبي نژاد با بيان اينكه، رسانه ها به عنوان بازوان اصلي نفت گچساران هستند گفت: خوشبختانه در سالي كه گذشت روابط عمومي نفت گچساران براي نخستين بار آموزش خبرنگاران را در اولويت كاري خود قرار داد و اميدواریم همچون گذشته تعامل خوبی با رسانه ها داشته باشیم.

وی افزود: نقش  رسانه ها در کمک به روابط عمومی هر سازمانی نقش ممتاز و منحصر به فرد بوده است.

رييس روابط عمومي نفت گچساران با تاكيد بر ديدگاه صنعت نفت در خصوص عملكرد روابط عمومي ها اذعان داشت : محوریت  صنعت نفت بر عملكرد روابط عمومي ها بر اساس شفاقيت و صداقت است لذا  از اين رو ارائه و انتشار اخبار و اطلاعات به موقع بايد بر اساس واقعيت ها و مستندات موجود انجام شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقش رسانه ها در تحقق اهداف شرکت نفت گچساران بی بدیل است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X