مانور مشترک مقابله با شورش در ندامتگاه فردیس برگزار شد

به گزارش ایرنا،،فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در این مانور گفت: برای ارتقای ضریب امنیتی و توان مقابله با شورش و خطرات احتمالی درزندان ومقابله باتهدیدات وبالابردن توان رزمی کارکنان ونیزتعامل بیشتر با نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان و دیگریگان های امدادی سطح شهر از جمله یگان ویژه ،آتش نشانی و اورژانس مانور مشترک مقابله با شورش و گروگانگیری و اطفای حریق در ندامتگاه شهرستان فردیس برگزار شد.
سرهنگ ایوب احمدی افزود: در این رزمایش توانمندی و واکنش سریع نیروهای عمل کننده مورد سنجش قرار گرفت .
وی گفت: برگزاری این رزمایش ها می تواند در مواقع بحران، جلوی هر گونه اتفاق غیر منتظره ای را بگیرد وبه هر مقدار که بتوانیم با آموزش های مداوم و تکرار و تمرین میزان آمادگی نیروها را بالا برده و به تبع به همان میزان امنیت و آرامش زندان بالاتر خواهد رفت وانتظارات در حد مطلوب محقق شود.
معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فردیس نیز بیان داشت: برگزاری چنین رزمایش هائی بسیار مهم و ارزشمند و مفید برای افزایش امنیت است.
محمدرضا فلاح نژاد افزود: شناسایی نقاط ضعف و قوت در مقابله با بحرانهای احتمالی، تقویت تعامل و هماهنگی بین نیروهای زندان با مامورین انتظامی و نیز حضور به موقع نهادهای امدادی از قبیل یگان ویژه ، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و دیگر ادارات خدمات رسان را به دنبال خواهدداشت.
در حاشیه برگزاری این رزمایش محسن صفیاری رئیس ندامتگاه فردیس، نیزضمن قدردانی از حضور و مشارکت نیروهای امنیتی ، از نزدیک چگونگی و نحوه اقدامات انجام گرفته را مدیریت می کرد و گفت: هدف از برگزاری این رزمایش بالا بردن توان فکری و جسمی نیروهای عمل کننده اعلام کرد.
سرهنگ پروانه فرمانده یگان ویژه استان البرز نیز ضمن قدر دانی از همکاری و تعامل سایر نیروها ،اصل طرح و رزمایش را مثبت ارزیابی کرد و افزود : با توجه به زحمات و تلاش هایی که مسئولان زندان در راستای برگزاری هرچه بهتر این رزمایس انجام دادند ولی تا رسیدن به حد مطلوب و انتظارفاصله داریم ولی با استمرار این گونه مانور ها به توان و پیشرفت امنیتی در زندان کمک خواهد شد و آمادگی یگان ویژه را در پیشگیری از حوادث احتمالی اعلام داشت.
7413/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مانور مشترک مقابله با شورش در ندامتگاه فردیس برگزار شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X