نظارت بر عرضه لوازم آرایشی در فروشگاه های زنجیره ای

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر بهروز جنت گفت: در راستای ارتقاء سطح خدمت رسانی به مردم و توسعه زیرساخت ها در سال گذشته، ساماندهی وضعیت نظارت بر عرضه اقلام آرایشی و بهداشتی خصوصا در فروشگاه های بزرگ زنجیره ای و داروخانه ها را در سال جاری در اولویت برنامه قرار داده است.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی  و سیاست های سازمان غذا و دارو در راستای ارتقاء سطح خدمت رسانی به مردم و توسعه زیرساخت ها در سال گذشته، این اداره کل پیرو هماهنگی های انجام شده، ساماندهی وضعیت نظارت بر عرضه اقلام آرایشی و بهداشتی خصوصا در فروشگاه های بزرگ زنجیره ای و داروخانه ها را در سالجاری در اولویت برنامه قرار داده است.

جنت گفت: همچنین در همین راستا ارزیابی و پایش محصولات آرایشی و بهداشتی را در فاز اول در اولویت برنامه هاست.

وی اظهار داشت: بر همین اساس در درجه اول اقدام به آموزش کارشناسان بر اساس سامانه الکترونیکی سامانه الکترونیکی طراحی شده جهت بازرسی از سطح عرضه شروع کرده و در نظر دارد تمامی مراکز سطح عرضه را بازرسی نماید.

مدیر کل نظارت وارزیابی فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، گفت: در این طرح تیم بازرسی متشکل از نماینده دانشگاه، نمایندگان سازمان غذا و دارو، نماینده بسیج جامعه پزشکی و بعضا نمایندگان سازمان های مردم نهاد حضور خواهند داشت.

[ منبع این خبر سایت مهر-سلامت می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نظارت بر عرضه لوازم آرایشی در فروشگاه های زنجیره ای» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-سلامت منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X