طرح تفصیلی پایه توسعه باغ شهر ارومیه را پی ریزی کرده است

 به گزارش خبرنگار مهر، داریوش نصر بعد از ظهر دوشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیر معماری و شهرسازی اداره كل راه و شهرسازی استان افزود: طرح تفضیلی مناطق یك و دو شهر ارومیه در كمیسیون ماده پنج استان به تصویب رسیده و سه منطقه از نواحی پنجگانه در كمیته های فنی و كارشناسی بررسی می شود.

وی با بیان اینكه مطالعات طرح تفصیلی شهر ارومیه با هدف تنظیم برنامه های معماری و شهرسازی در شهر ارومیه انجام شده است افزود: مناطق یك و دو طرح تفصیلی شهر ارومیه در كمیسیون ماده پنج استان به تصویب رسیده و سه منطقه از نواحی پنجگانه در كمیته های فنی و كارشناسی بررسی می شود.

نصر از قانون مداری و رعایت نظم در حوزه مدیریت معماری و شهرسازی اداره كل راه و شهرسازی استان ابراز رضایت كرد و گفت: خوشبختانه در حوزه مدیریت معماری و شهرسازی با صداقت و شفاف كاری اهداف سازمانی دنبال می شود و كمترین مشكلات و معضلات را در این حوزه شاهد هستیم.

وی ادامه داد:مطالعات طرح تفصیلی ارومیه از سال ۹۱ آغاز شده و در این طرح نیاز های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و شهر سازی و تامین سرانه فضای شهری با كاربری های مختلف تامین و مطالعه می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی یاد آور شد: در این طرح وضعیت توسعه شبكه معابر شهری بر حسب سطح سرانه مطالعه و در قالب یك سند با چشم انداز ده ساله به امضای مسئولان شهر در كمیسیون ماده پنج رسیده و پس از آن در شورای عالی شهر سازی و معماری به تصویب می رسد.

مدیر كل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در ادامه از زحمات و تلاشهای محمدعلی پورعلی، مدیرسابق معماری و شهرسازی اداره كل راه و شهرسازی استان قدردانی و نادر اكبریان را به عنوان سرپرست جدید مدیریت معماری و شهرسازی اداره كل راه و شهرسازی استان معرفی كرد.

در حال حاضر محمد علی پورعلی به عنوان مدیر املاك و حقوقی اداره كل راه و شهرسازی آذربایجان غربی فعالیت دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طرح تفصیلی پایه توسعه باغ شهر ارومیه را پی ریزی کرده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X