25 دستگاه مسدود كننده امواج تلفن همراه درهرمزگان جمع آوري شد

علي اصغر ترحم يكشنبه با اشاره به اينكه منطقه جنوب شرق تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در بر گيرنده سه استان هرمزگان ، كرمان و سيستان و بلوچستان است، اظهار داشت: در يك مورد اين دستگاه ها را از سالن امتحان هاي دانشگاه جمع آوري شد.
وي بيان كرد: استفاده از اين وسايل نيازمند اخذ مجوز از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي بوده وتا كنون اين اداره كل براي نهاد يا دستگاهي يا اشخاص مجوز بهره برداري از مسدود كننده هاي امواج تلفن همراه صادر نكرده است.
مدير شبكه هاي راديويي اداره كل تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي جنوب شرق كشور ابراز داشت: از سوي ديگر در منطقه فروشگاهي كه مجوز فروش اين وسيله را داشته باشد وجود ندارد.
ترحم اشاره كرد: اين وسيله موجب خاموش شدن دكل هاي بي تي اس تلفن هاي همراه و قطع ارتباط مردمي مي شود كه ممكن است در همان لحظه به تلفن همراه خود براي نجات جان انساني نياز داشته باشند.
معاون راديويي اداره كل تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي جنوب شرق كشور بيان كرد: بيشترين استفاده كنندگان از اين وسيله در منطقه جنوب شرق كشور ، مساجد به خصوص مساجد اهل سنت استان سيستان و بلوچستان هستند كه در اين زمينه با نماينده ولي فقيه در آن استان مكاتبه شده است.
3219/6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «25 دستگاه مسدود كننده امواج تلفن همراه درهرمزگان جمع آوري شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X